Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Nektek mennyibe került az...

Nektek mennyibe került az eddigi legolcsóbb külföldi utatok fő/éj?

Figyelt kérdés

Hogyha nem baj, hogy megkérdezem.. És légyszíves írjátok oda

hogy milyen volt a szállás és melyik országról van szó.



2012. febr. 11. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
8%
Az eddigi legdrágább nyaralásom a feleségemmel volt a nászutunkon. A Seychelle-szigetek-en voltunk, 1 hét, teljes ellátás, minden volt ami kellett, napi masszázs, hajókázás, szóval minden. Az út teljes ára költőpénz nélkül: 1.125.000 Ft/fő volt! A költőpénz ezen felül még fejenként 175.000 Ft volt. Azóta sem voltunk ilyen drága nyaralásra és nem is valószinű hogy mégegyszer lesz erre pénzünk.
2012. febr. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Még jó, hogy a legolcsóbbat kérdezte a kedves kérdező :-))))


Nekünk Ausztriában volt a legolcsóbb, 2500 Ft-ra jött ki egy éjszaka fejenként. Ez 2005-ben volt. Pont most néztem, idén 3200-ra jönne ki ugyanott. Apartmanban szálltunk meg egy alpesi faluban, és persze nem síszezonban, hanem nyáron.

2012. febr. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A legolcsóbb észak Görögország volt apartmanban,busszal,önellátóan.

Kettönknek volt mindennel együtt összesen 80ezer Ft/hét.3 éve.

Tavaly Horvátország (Zadar)4fő/apartman/benzin/kaja/nemzeti park belépő 50ezer/fő/hét

2012. febr. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A legolcsóbb 0 ft volt, Couchsurf-ön, általában így utazom.


De ha mindenképp rendes szálláshelyekre vagy kíváncsi,akkor hostelekbe szoktam menni, múltkor 13 eurós hostelben voltam, teljesen jó hely volt.

2012. febr. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szálltam már meg barátoknál Spanyolországban, Németországban, Skóciában, így egyáltalán nem kellett szállásra költenem. Jó pár alkalommal az útiköltségemet is kifizették.
2012. febr. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

0 Ft :)

Franciaországban voltam turnézni, a szállást biztosították, volt ahol kollégiumban laktam, volt ahol családhoz szállásoltak el. Illetve egyszer egy nénihez, ahol amúgy teljesen kiakadtam, egyedül él egy kétszintes, kb. 150 m2 alapterületű házban, vagy inkább kúriában, mint a filmekben, hatalmas étkező hosszú, húszfős asztallal, nagyon komoly volt :D És persze egy szót se beszélt angolul :D

Jövő héten Ausztriába megyek, ott egy barátnőmnél fogok aludni. Nyáron Párizs, ott a nagymamám régi barátnőjénél.


Szerintem ha van rá mód, mindenképpen az a legjobb, ha rokonnál, ismerősnél vendégeskedhettek. Egyrészt ha külföldön élnek, akkor úgyse túl gyakran látod őket, másrészt sok-sok pénzt meg lehet spórolni így. Csak legközelebbre hívd meg te is őket :)

2012. febr. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Feljebb már írta valaki, hogy Horvátországban voltak olcsón.

Mi is oda járunk, mert sokszor olcsóbb mint a Balaton!!

Találtunk pár éve egy gyönyörű tengerparti apartmant, ahol elő- és utószezonban pl. már 2.500-3.000 Ft/fő/nap áron el lehet lakni.

Itt a linkje: [link] nézd meg.

Természetesen a főszezonban minden drágább, de aki spórolni akar,

az elégedjen meg a szezonon kívüli időpontokkal.

Ráadásul szezonon kívül, a nemzeti parkokba is sokkal olcsóbbak a belépők.

Tavaly pl. még október végén is, simán fürödtünk az Adriában.

2012. febr. 12. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!