Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hova mennétek nyaralni, ha...

Hova mennétek nyaralni, ha lenne 1 milliótok két főre? Vagy hol voltatok már ennyiből?

Figyelt kérdés
2012. febr. 18. 11:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én Kanárira mennék, ez az összeg kicsit hosszabb időre is elég lehet, talán pár téli hónapot kihúznék ott egy olcsó apartmanban.
2012. febr. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Mi ennyit költöttünk el két hét alatt Miamiban, de nagy lábon éltünk, vidámparkok, delfinúszás, hajóút, minden belefért!
2012. febr. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

Mi ennyiből bejártuk az USA-t.

LA, SF, NY, Niagara, Washington DC, Toronto, Las Vegas

csomó nemzeti park (grand canyon, yosemite, bryce, antelope,zion)

San Diego, Santa Barbara stb


Mi is elég nagylábon éltünk. vidámparkok, kocsibérlés, kaja, múzeumok, Broadway darab, Las Vegas Show a Blue Man


(Ny Pass, Go LA Card, és Go SF Card)

2012. febr. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kedves Utolsó! És ebben a repjegy is benne volt????
2012. márc. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen, benne volt. Különben nem írtam volna, hogy megúsztuk ennyiből.

200.000Ft volt a repjegy fejenként. Ezzel mentünk Ny-ba,majd két hét múlva SF-ba, majd a nyaralás végén Las Vegasból szólt a jegy vissza Bp-re.

A többi helyen kocsit béreltünk.

Pl SF LA között.

2012. márc. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hááát, biztos mi csináltuk rosszul, de nekünk ugyanez az amerikai túra majdnem kétmillióba került kettőnknek....
2012. jún. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Itt a blogom. Most írkálom az összefoglalókat. (a dátumot hátraállítom, mintha régebben írtam volna őket, pedig az elmúlt 2-3 napban)

A végén lesz egy összesítés az árakról. (kb 1 hét és felteszem)

Mint olvasod nekünk a szállás ingyen volt (homeexchange) és 3 hétre a kocsibérlés is.


[link]

2012. jún. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon tetszik a blogod!!!! Ezt a NY kártyát pl még nem is hallottam, pedig mi is majdnem mindent megnéztünk, ügyesek vagytok!
2012. aug. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!