Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mit adjak neki búcsú ajándékként?

Mit adjak neki búcsú ajándékként?

Figyelt kérdés

Egy számomra nagyon kedves személy nemsokára(lehet, hogy örökre) külföldre utazik, szerencsét próbálni. Szeretnék adni neki valami olyan ajándékot, amiről én jutok az eszébe.Nem akarok fényképet adni, inkább valami személyesebbet.Nem szeretnék nagy/drága ajándékot, hanem valami apróságot,mert így nem érzi azt, hogy ha visszajön hoznia kell nekem valami szuvenírt.

Segítsetek ebben nekem! Már nagyon szorít az idő!


2009. jún. 5. 10:29
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

nem írtad, hogy kid ez az ember.

pl én 19 évesen mentem egy évre amerikába

az egyik csajaimtól egy plüss állatot kaptam de csak a reptéren, hogy végig velem legyen, a másik csajaimtól 8lány vagyok a barátnöim) meg egy képkeretben egy közös fotot rólunk. a mai napig mindegyik meg van.

nem rólad kell a fotó hanem egy közös kép kell, és az nem drága.

ha pl te lány vagy ö fiu, akkor már nehezebb a dolog, esetleg egy fotó album amibe gyüjtheti a képeket .

2009. jún. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én külföldön élek,nekem egy baràtom cd-t àllitott össze,melyen magyar szàmok voltak,amiket együtt hallottunk bàrokban,discoban suliban...

Nagyon nagy ajàndék volt ez szàmomra,ha honvàgyam van,ezt hallgatom.

Ha szeret olvasni,akkor egy jo vastag magyar nyelvü könyv is szép emlék lehet,elején valami emlék idézettel.

2009. jún. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Szerintem te készíts neki valamit, mondjuk valami kézművest. Hímzés, egy párna, vagy egy kép, vagy egy tolltartó, vagy egy könyvborító, vagy egy CD-tok, vagy akármi, a lényeg, hogy te magad készítsd, és nagy hasznát vegye. Mellé tehetsz egy képeslapot, vagy egy képet, amin ti ketten vagytok, és írhatsz pár kedves sort.

Állíthatsz össze egy válogatás CD-t is, amin azok a zenék vannak, amik mindkettőtöknek fontosak, vagy amikhez szép emlékek fűzik.

Készíthetsz fotóalbumot is, a közös pillanatokkal, mellé aranyos kommentekkel.

"Laci itt látta először Buksit, a kutyát :P", vagy ilyesmik.

Mindezt beteheted egy dísz-zacskóba, még becsomagolni se kell, és akkor látod a reakcióját is, mikor átadod neki. :)

2009. jún. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
31%
A kérdés feltvője nőnemű?????
2009. jún. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én őrangyalkát készítenék...ebben a könyvben van hozzá jó sok ötlet, különböző alkalmakra. Nem kell hozzá más, csak színes kartonpapír, olló, ragasztó..na meg egy kis fantázia. Ha nem akarod megvásárolni, akkor szerintem könyvtárban is megtalálod!

[link]

2009. jún. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Magyar szakácskönyvet,hogy ne feledje az itthoni ízeket.Talán szárított fűszereket, ami elengedhetetlen a magyar konyhához.
2009. jún. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A magyar nyelvű cd szerintem is nagyon jó ötlet. Én itthon már szinte nem is hallgattam a telefonomon lévő magyar számokat, de 2,5 hét külföldi tartózkodás után, amikor elindult az egyik "teljesen véletlenül", szinte megkönnyebbültem. Valahogy elfogott az a melegség, ami kiegyensúlyozta kicsit a honvágyat. Rossz ám ha egyedül vagy, és nem szól hozzád senki magyarul. :)


Egy közös kép keretben, egy karkötő vagy hasonló apróság, amire ha ránéz te jutsz eszébe. Én egy osztrák ismerősömnek adtam Egy kis fa gyöngysort, ami kb akkora mint egy karkötő, és Szent Kristóf, az utazók védőszentjének medálja lóg rajta. Nem egy hívő lélek, de nagyon nagyon örült neki.

2009. jún. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!