Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mit adjak neki? Akartam...

Mit adjak neki? Akartam valami francia szep baratos kepeslapot, de vagy siettunk, vagy tul draga volt,3 euro pl. Es vegul visszakaptunk az utazas vegen 25 eurot igy maradt 60. S nem vettem neki semmit, pedig leirta az oran tanultakat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. okt. 13. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Tanulj meg összefüggően írni!
2010. okt. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Koszi...

Te pedig tanulj meg kicsit gondolkodni, olvasni, es jard ujra az altalanost.. amugy tenyleg kosz.. Hat egy eloadasson voltam, mert en voltam a kis herceg s meghivtak minket az eloadas sikere miatt Franciaorszagba.. S ott.. Probaltam sporolni ... S akartam a baratomnak venni valami kis ajandekot. S volt olyan edi baratos kepeslap amin irt franciaul, de vagy siettunk a csoporttal vagy nagyon draga volt, pl 3 euro.. azert az sok...

Es vegul visszakaptunk a tanaroktol 25 eurot, a franciak valamit adtak s akkor megmarad eleg sok penzem.. s nemis koltottem eleget.. ez lenne a story. S ertelmes valaszokat kerek szepen..:-|:)

2010. okt. 13. 19:27
 3/3 anonim ***** válasza:
hát ha már hazajöttél, akkor teljesen mindegy ugye, ha viszont még mindig kinn vagy, akkor megveheted a képeslapot is, meg bármi mást is....szerintem van kinn választék, és te ismered a barátod, hogy mit szeret, ne nekünk kelljen már eldönteni helyetted, mit vegyél...azt sem tudjuk hány évesek vagytok. bár gondolom nem sok
2010. okt. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!