Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » A fapados járatoknál hogy van...

A fapados járatoknál hogy van a jegy ára?

Figyelt kérdés
Minél később vagy minél előbb érdemes megvenni? Mikor olcsóbb?
2012. febr. 20. 17:12
 1/5 anonim válasza:
5%
Nem kell aggódni, jól van a jegy ára. De ha lehet, válassz inkább MALÉV-et. Ott még ingyenszendvicset is adnak.
2012. febr. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"válassz inkább MALÉV-et"


Hol élsz ember? A Holdon?

2012. febr. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Valtozo. Altalaban minel elobb veszed, annal olcsobb, de az utazas datumahoz kozeledve, ha sok eladatlan jegy van, akkor meg le szoktak vinni a jegyarakat.

Az en tapasztalatom, hogy kedden vasarolni jegyet olcsobb, mint pl. penteken, illetve ha teheted akkor kedden vagy szerdan repulj es lehetoleg maradj hetvegere, akkor is altalaban picit olcsobbak a jegyek, mintha peldaul veszel egy jegyet pentekre es vasarnap mar jossz vissza.

2012. febr. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Második válaszoló, te nem tudom mi az írónia?
2012. febr. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez a Malévos hozzászólás szíven ütött. 50ezret buktam velük, azóta se hallom szívesen ezt a szót.


Általában minél előbb érdemes jegyet foglalni, de vannak akciók néhanapján. Én pl kifogtam egy 20%-osat a hétvégén a Wizz Airnél.

2012. febr. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!