Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Egy nagy hajón (nem tudom azt...

Egy nagy hajón (nem tudom azt hogy hívják) mennyibe kerül átlagosan egy kabin, amihez hozzátartozik a medence meg a többi? Lent megmagyarázom, ha esetleg nem érted.

Figyelt kérdés

Szóval ilyen hajókról beszélek: [link]

És arra lennék kíváncsi, hogy

1. mi annak a kabinnak a neve, amihez hozzátartozik a medence, golfpálya meg a többi, ami létezik a hajón;

2. mi a tapasztalatotok az ilyen hajóutakkal kapcsolatban (csak akkor írj kérlek bármit is, ha már voltál ilyen úton;

3. mennyi a reális ára ezeknek;

4. az itt feltüntetett összegek megérik?

A válaszokat előre is köszönöm!


2012. febr. 24. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:

1. Ezt a kérdést nem értem. Ha jegyet veszel egy ilyen hajóra, akkor mindent használhatsz, medencét, golfpályát meg a többit.


2. Én egyszer voltam ilyen úton, nekem nem jött be, mert inkább az aktív kikapcsolódást szeretem, itt meg eléggé be van határolva az ember mozgástere. Bár rengeteg program és időtöltési lehetőség van, ez tény, de nekem kevés volt.


3.-4. Az árakat láthatod, nem olcsó, de máshol sem nagyon kapsz olcsóbb jegyet ilyen útra, na meg útvonaltól is függ. Nem volt rossz ilyen úton részt venni, de nekem tanulság volt, hogy ennyi pénzből inkább önálló utazást szervezzünk.

2012. febr. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az árak reálisak, mi annó 2000 dollárt fizettünk 10 napra. Ebben benne van a medence, a golfpálya a jakuzzi meg minden használata. Az európai hajókon nemtudom hogy van, amin mi voltunk, ingyen ihattál-ehhettél a hajó összes bárjában és éttermében (alkoholért fizetni kellett)
2012. febr. 25. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem, nem mindegyik kabinhoz tartozik medence meg a többi. Azok a kabinok (utánanéztem), amik "csak" 1500 USD-be kerülnek, fel mehetsz a fedélzetre, de a golfpályához nem engednek be. Ez az N kabin, vagy valami ilyesmi.
2012. febr. 25. 12:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy társaságonként változik, vagy már régen voltam, én a NCL-el voltm, mi a "legolcsóbb" kabinban voltunk, rokonok az eggyel jobba, de ugyan úgy mindent használhattunk, plusz akkor ettél és azt amit csak akartál. Ha többet fizettél, nagyobb volt a kabin, meg esetleg kilátás is volt, és lakály is járt hozzá. Lehet társaságtól függ
2012. febr. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!