Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Törökországban,4 csillagos...

Törökországban,4 csillagos szállodában milyen ételekre-italokra számíthatunk All Inclusive ellátás címszó alatt?

Figyelt kérdés
2009. jún. 8. 07:05
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

Mi tavaly voltunk törökbe,5 csillagosba,pazar kaják,és rengeteg,ha vega vagy ha nem,ha finnyás vagy,ha nem,akkor is találsz magadnak finomságokat.Sok sok zöldség,saláta,készkaja,krémleves,tészta,rizs,sült burgonya és minden este látványkonyha,hal,bárány,tintahal,rák.

Semmi különös,nem kell megillyedni,tudtok majd mit enni.

Finom kaják lesznek!!!

Jó szórakozást!

2009. jún. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%

Szállodánként eltérő lehet a választék,és az is,hogy mit értenek az all inclusive alatt.Az utazási irodában érdeklődj.

Az előttem szólóval egyébként egyet értek.

Jó utat!

2009. jún. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

hát 4 csillag nem nagy kategória a törököknél, nézz utánna a neten a hotelnek, más külföldi oldalakon biztos találsz értékelést a szállóról. és igen a kérdés mit jelent a hotelnél az all inclusive. Mi is 5 csillagosban voltunk itt pazar volt, de sok 4 csillagosban panaszkodtak. Nem mindegy hogy a csillag a helyiek szerint 4 vagy az európaiak szerint is 4.

szóval keress rá a neten ne hogy meglepetés érjen.

2009. jún. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ha esetleg nem jönne be semmi sem -amit elképzelhetetlennek tartok, de nem lehet tudni-, akkor mit javasoltok: vigyek magammal valamit (konzerv, kekszek), vagy ott vegyek? Vagy inkább ott ne vegyek?


Még az lenne a kérdésem, hogy milyen italok tartoznak bele ebbe az ellátásba korlátlanul? Olvastam valahol, hogy pl. "európai üdítők" nem.


Vizet csak ásványvizet igyunk, ugye? Azt még fogmosáshoz is?

2009. jún. 8. 20:37
 5/6 anonim ***** válasza:
88%

Hová mentek egyálltalán?Mert én hiába írom le,hogy Marmaris milyen volt,ha ti nem is oda mentek.

Fogat mosni lehet a csapvízzel.Nem egy retekbánya azért törökország.

Nem kell felpakolni konzervel meg ilyenek,mert nagyon sok minden van a boltokba,és az éttermekben mindenhol van kebab,ami olyan mint a görög gyros,nagyon finom a saját pizzájuk,finom a kenyerük,tehát ne félj éhen nem haltok,de ha mégsem tetszenek a húsos kaják,még mindig ott van a temérdek gyümölcsük,ami naggyon finom!!!!

Első voltam.

2009. jún. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
73%

én tavaly voltam 5 csillagosba,a kaja az elég jó volt,csak sajna nem nagyon próbálhattam ki,mer nagyon beteg letem.de egyet mondhatok:a húslevesük ANNYIRA SÓTLAN

hogy (komolyan)egy egész sótartóval bele kellett tennem.

hy

2009. jún. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!