Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ryanair-rel utazok szombaton...

Ryanair-rel utazok szombaton Londonba. Nagy baj az ha a kézipoggyászom 55cm helyett 57cm?

Figyelt kérdés

Még soha nem utaztam repülőn és úgy hallottam hogy a ryanair a leg vaskalaposabb a kézipoggyászok terén. Nos nekem a bőröndöm 57x35x20-as. Nagyon nagy baj az a 2cm??

[link]

Ebbe az izébe kéne bele férnie de ha jól látom akkor felülről nincs lezárva vagyis elvileg nem olyan feltűnő az a 2cm. Van valakinek tapasztalata ezzel??



2012. márc. 8. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem véletlen adják meg a méreteket! Ha belefér a rekeszbe felviheted, ha nem, akkor pótdíjat fizetsz.
2012. márc. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha belefér,tehat nem széltébe hosszabb,fel tudod vinni.
2012. márc. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tapasztalatom az hogy:


Néha le sem sz*rják a méretet.

De láttam olyat is amikor szegény emberke próbálta beletuszkolni abba a méret ellenőrzőbe, belement de úgy beleszorult hogy alig bírták kihúzni belőle.

Ott kiabált vele a "vámos" vagy nem tudom hogy hívják őket.

És feladatták vele végül.


Nagyban függ attól hogy az ajtónál álló hogy aludt az éjszaka, és kötekedhetnéke van e, vagy nincs!


Ha nem merev falú a bőrönd akkor hagyj benne inkább helyet.

Az a tapasztalaton ha nagyobb is, de simán belemegy abba a bigyóba akkor nem szólnak érte.

Ha merev falú, akkor az gázos.


Majd meglátod hogy kockáztatsz e.

Lehet érdemes lenne meglátogatni repülés előtt a repteret és megpróbálni.


Üdv.

2012. márc. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!