Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Igaz az, hogy mindig kedd...

Igaz az, hogy mindig kedd délután a legolcsóbbak a repülőjegyek?

Figyelt kérdés
Valahol olvastam ilyet, hogy az akciók ilyenkor jelennek meg a foglaló oldalakon. Igaz, vagy csak reklámszöveg?
2012. márc. 20. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Én volt hogy reggeli indulással olcsóbban vettem a jegyet..Szerintem csak reklámfogás.Van amikor délután érdemes utazni van amikor este van amikor reggel.Folyamatosan kell nézni a jegyárakat,és amikor olyan árat látsz ami neked is kedvező,gyorsan venni kell.
2012. márc. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En kulfoldon elek es en is olvastam helyi ujsagban, hogy kedden olcsobb, mert szerdan mar elkezdenek emelkedni, pentek/szombat a legdragabb majd kezdenek ujra sullyedni a jegyarak. A fonokomnek rengeteg jegyet veszek evente es azt tapasztalom, hogy igen, kedden venni, illetve kedden utazni olcsobb, mint mas napokon. En United meg American jegyeket szoktam venni, de vasarlas elott mindig megnezem, hogy az Expedia.com milyen arakat ajanl fel.
2012. márc. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a véleményeket. Nyáron megyek az USA-ba, és csak szeptemberben jövök haza, de az a tapasztalat, hogy ha túllépem a 90 napot (jún 1.-szep 1.) akkor sokkal drágábbak. Illetve vacilálok, hogy LA-ből, vagy NYC-ből jöjjek haza. LA-ből jobban járnék, mert nem sokkal több, mint, ha külön vennék jegyet LAX-NYC között. NYC-ben már jártam tavaly, de csak 1,5 napig, a hurrikán miatt alig láttam valamit, jó lenne oda visszamenni. De a nyugatot sem akarom kihagyni. Pedig úgy tűnik valamiről le kell mondani.
2012. márc. 20. 20:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem igaz. Érdemes végignézni a hét minden napjára, sőt meglepő kerülőket is.
2012. márc. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!