Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Emeletes buszon melyik a...

Emeletes buszon melyik a legjobb hely?

Figyelt kérdés
nem veszélyesebb fent ülni ha baleset történik esetleg?
2012. márc. 21. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Természetesen felül, a legelső sor!

Igaz, hogy nem fér el a lábad,

de te fogod elsőnek látni, ha nem fértek majd el a felüljáró alatt!!


Mit gondolsz? A sofőrök miért alul ülnek??

:)

2012. márc. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem jó felül ülni az első sorban.A legtöbb sofőr úgy vezet mintha forma 1-es pilóta lenne,és a busz igencsak dülöngél.Az ember keze kifehéredik a kapaszkodásban..Arról nem is beszélve hogy amikor a sofőr éles kanyarral beáll a megállóba,fentről úgy látja az ember hogy éppen most gázoltuk el a megállóban álló embereket.Na én inkább alul utazom..Ott nincs olyan erős oldal mozgás.
2012. márc. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem attol fugg hogy hany oras utra mesz. Mert ha pl ejszaka is buszozol, akkor a legjobb ott ahol a lepcso van, szoval a lepcso mellett jobbra levo, mert ott nyugodtan hatra tudod donteni az ulest ameddig akarod, nem szolnak rad hatulrol h nem fernek el. tapasztalatbol mondom...
2012. márc. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem meg rohadt jó ülni felül a legelső sorban
2012. márc. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Amelyik busznak meg leviszi a tetejét egy felüljáró,

na abból lesz a nyitott városnéző busz!

:)

2012. márc. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!