Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Amerikai szállodatakarítás...

Amerikai szállodatakarítás közvetítőn keresztül?

Figyelt kérdés

Külföldön élő/dolgozó emberek tanácsait, tapasztalatait várnám ebben a témában. Érdemes egy mostanában gyakran hirdető közvetítőcéggel Amerikába menni szállodát takarítani?

Mondjuk ha nem a rövid meggazdagodás a motivációm, hanem szeretnék végre tisztességesen, akár napi 10 órát dolgozni és csak annyit keresni, hogy kezdetben szerényen megéljek belőle és talán a későbbiekben valamennyit félre is tegyek. Amikor már minden kezdeti költséget leróttam. Nem vagyok fiatal, nem akarok szórakozni járni, meg ruhákat venni. Szóval érdemes lehet? Mert itt, ebben az országban egy négyórás munkám van, ami már a rezsimre nem elég.


2012. márc. 25. 14:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Megértem, hogy nem akarsz meggazdagodni 3 hónapnyi feketemunkából/takarításból.

De miből fedezed a repülőt az étkezést és a szállást?

2012. márc. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tudom melyik cégre gondolsz és nem éri meg! Ugyanis fekete munkát kínálnak, kicsit sem burkoltan! Ha tényleg tudsz és akarsz is dolgozni, akkor menj Angliába vagy Írországba, de ne az USA-ba! Pláne ne feketén!
2012. márc. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Fogalmam nem volt, hogy ez fekete munka. Eszem ágában sincs, hogy feketén dolgozzak. Kérlek írjatok véleményt akkor Anglia/Írországra vonatkozólag.

Meg tudom oldani az utazást meg a többit egyébként.

2012. márc. 25. 14:35
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom, erre gondoltatok, hogy fekete munka lenne? Mert én most átnéztem újra az oldalt, mindent elolvastam és nem találtam erre utaló nyomokat.

www.usamunka.5mp.eu

vagy így:

[link]

2012. márc. 25. 21:04
 5/8 byosci válasza:
Ez kamu! Egy munkaközvetítő cégnek van saját doamin neve, nem pedig ilyen ingyenes gagyi! (5mp.eu) Ez Kamu!
2012. márc. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Természetesen fekete munka (már ha létező munka egyáltalán). Amerikába munkavállalási engedély kell, amit nem kap meg boldog-boldogtalan, főleg nem szállodai takarításért. Arra ott vannak a helyiek, meg a sok mexikói bevándorló, akikkel amúgy sem tudnak mit kezdeni. Nem fognak még Európából is behozni embereket ilyen célra.

Miért nem próbálkozol inkább az Európai Unióban?

2012. márc. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igazából ott próbálkozom, csak ezt a barátnőm mutatta, de eleve parás lett volna olyan messzire menni elsőre.

Ezek a közvetítők eleve nagyon rázós dolog. Végül ha találsz egyet már, amire sokan írják, hogy bevált és tényleg megbízható, akkor tuti, hogy hamarosan találsz néhány embert, aki szerint csalók. És ezt most az európai dolgokra értem.

Erről esetleg valami?

[link]

2012. márc. 27. 18:51
 8/8 A kérdező kommentje:

Ez is korrektnek néz ki

[link]

2012. márc. 27. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!