Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nyáron ki utazik ki Angliába...

Nyáron ki utazik ki Angliába dolgozni? És melyik közvetítőn keresztül?

Figyelt kérdés
Egyedül merész dolog lenne nekivágnom az útnak, szóval ha valaki ugyan ilyen helyzetben van, akkor írjon privátot és megbeszélhetnénk!:) jól jönne egy utazó társ!:)
2012. jan. 11. 13:24
 1/3 anonim válasza:

én ha ajálhatom ne közvetitőn keresztűl menny ki!

Ha kicsit vágod az angolt akkor vagy busz 35 ezerből kivisz vagy repcsi 60 ezer és keres magadnak munkát és akkor nem fog rajtad senki pénzt 4-500 ezret vigyél magaddal mert lehet 3 hétig nem lesz munkád és kaját szálást fizetni kell!

2012. jan. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsot!

Én is afelé hajlok hogy nem közvetítőn keresztül megyek ki hanem, egy családtagom kint dolgozik skegneszben és ha minden összejön akkor tud nekem munkát szerezni, és akkor repcsivel utazok ki. Igaz akkor dupla utat kell tennem, mert ki kell menni interjúra és utána meg vissza kell jönni összepakolni, újból kiutazni munkakezdésre... de majd még elválik mi hogy lesz:)

2012. jan. 16. 10:48
 3/3 anonim válasza:

és miért nem egyből összepakolva mész ki .... a repcsijegy amit ráköltesz mert 3x kell igy gépre ülnőd abból kb 1.5 hónap albérletet kifizetsz ha nem többet és max addig más munkába helyezkedsz el ... van kint bőven munkalehetőség

!

2012. jan. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!