Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt készül el az...

Mennyi idő alatt készül el az útlevél?

Figyelt kérdés
Nyáron szeretnék utazni,és mindenképpen meg szeretném csináltatni az útlevelet!Kb. mennyibe kerül,és mennyi idő alatt készül el ha nem sürgősségivel csináltatom?
2012. márc. 26. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
5 évre 7500 forint, 10 évre 14000 forint. Nagyjából 1 hónap alatt készül el, de felárért lehet gyorsabban is.
2012. márc. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod!Hasznos volt!
2012. márc. 26. 21:26
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Egy hónapot írnak, de ez nem mindig igaz.

A poén az egészben.

Én amikor csináltattam 10 évre kértem és nem sürgősségivel.

Csütörtökön délután voltam igényelni, jövő hét hétfőn hozta a postás.

És ez nem kamu, csak néztem mint a borjú szokott.

Elgondolkoztam egyből.

Mi lett volna ha sürgősségivel kérem...fizetek a semmiért egy csomót???


Érdekes történet, és teljesen igaz!


Üdv.


Csak hogy nem OFF legyen:


Ügyintézés határideje és díja 30 nap, 7.500.-Ft csekken történő befizetése az 5 évig érvényes útlevél kiváltásakor, 14.000 Ft a 10 év érvényességi idővel.


Soronkívüli útlevél igénylése (7 nap) 19.000 Ft pótdíj fizetendő, sürgősségi útlevél igénylése (3 nap) 29.000 Ft pótdíj fizetendő.


Soronkívüli és sürgősségi útlevél okmányirodában is kérelmezhető, a sürgősségi útlevél csak személyesen a Központi Okmányirodában (KEKKH, 1133 Budapest, Visegrádi utca 110-112.) vehető át.


Azonnali útlevél igénylése (24 óra) 39.000 Ft pótdíj megfizetést követően igényelhető a Központi Okmányirodában (KEKKH, 1133 Budapest, Visegrádi utca 110-112.).

2012. márc. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!