Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Couchsurfing, vélemények?

Couchsurfing, vélemények?

Figyelt kérdés
Hali, van itt olyan aki ezzel az oldallal ki jutott már Észak-Amerikába?

2012. ápr. 22. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmék így voltak New Yorkban, teljesen korrekt embereknél. Nem volt gondjuk a szállással sem.
2012. ápr. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodhatok nem fognak el rabolni az arabok?
2012. ápr. 22. 20:40
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Ha nem arabokhoz mész, akkor no para. Én is voltam már pár helyen, mind Párizsban, Londonban, Stockholm-ban, stb, mindenhol jól éreztem magam. semmi gond nem volt.
2012. ápr. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Korotokat elárulnátok?
2012. ápr. 22. 21:00
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"ma 20:47" vagyok


23 éves vagyok.

2012. ápr. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"Akkor megnyugodhatok nem fognak el rabolni az arabok?"


--> ez most nem is értem, hogy jön ide...

A coachsurfing nem az, amikor egymás lakását használhatják az emberek, így megspórolják a szállás-költséget?

Nem értem, hogy jutottak eszedbe az arabok, és miért rabolnának el. Ráadásul a coachsurfing - tudtommal, de javítsatok ki, ha tévedek - csak a szállás módját jelenti, ebből még nem derül ki, hogy te hol akarsz mászkálni, ahol esetleg elrabolhatnának.

2012. ápr. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 ritravel válasza:

Helló! Ugyan régi a kérdés, de hátha meg tudok gyözni valakit..Két éve lelkes CS-es vagyok,jelenleg is használom, habár most Dél-Amerikában vagyok.

Ennek kapcsán blogot írok, az egyik ejegyzésben külön le is írom az élményeimet: [link]

Hajrá emberek!! Couchsurfingre fel:)

2013. dec. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!