Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik országokban jártatok?...

Melyik országokban jártatok? És melyikbe mennétek vissza még egyszer? Miért pont oda?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 25. 19:21
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

Peru 3x, Spanyolország 2x, Svédország, Tunézia, Németország, Ausztria

Legjobban Spanyolország tetszett, csodálatos volt a tengerpart. Voltam Barcelonába, Madridba, Valenciába, legjobban Barcelona tetszett , ott voltunk is egy meccsen:)) A belváros is gyönyörű volt, meg voltak ilyen ember szobrok vagy mik, akiknek le van festve a bőrük, és huuh, imádtam!:)

2012. ápr. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

-Ausztria

-Németország

-Svájc

-Lengyelország

-Anglia

-Csehország

-Olaszország

-Görögország

-Franciaország

-Törökország


Svájcba mennék vissza.Mert olyan steril és szép.

2012. ápr. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Ahol eddig jártam

-Ausztria,Bulgária,Németország,Törökország,Görögország,Franciaország,Belgium,Horvátország,Lengyelország,Oroszország,Thaiföld,Mexico,Kína,Chile, Egyiptom,Dél- Afrikai köztársaság,Jordánia,Brazília,Ciprus,és Anglia (itt élek)

Ahová örömmel visszamennék:Chile és Brazília.

hogy miért?

mert csodálatos országok,és nem volt időm mindent megnézni,még annyi mindent lehetne ott látni..

2012. ápr. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
90%
ausztria , olaszország 3x , horvátország 2x , szlovénia szlovákia mallorca , teneriffe és mallorcára meg teneriffre mennék vissza mert gyönyörű a tengerpart .
2012. ápr. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

Kanada, USA (itt éltem is), Nagy-Britannia, Hollandia, Belgium, Franciaország, Spanyolország, Németország (itt is éltem), Dánia, Svédország, Svájc, Liechtenstein, Ausztria, Olaszország, Vatikán, Észtország, Lettország, Litvánia, Lengyelország, Csehország, Szlovákia, Magyarország :), Horvátország, Bosznia-Hercegovina, Szlovénia, Szerbia, Montenegró, Macedónia, Albánia, Görögország, Bulgária, Románia, Ciprus, Belarusz, Oroszország (itt is éltem), Egyiptom, Kína, Thaiföld, Szingapúr.


Gyakorlatilag bármelyikbe visszamennék még örömmel.

2012. ápr. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

Szlovákia, Szerbia, Horvátország, Szlovénia, Olaszország, Franciaország, Németország, Ausztria, Románia, Görögország, Tunézia, Hollandia, Egyiptom, Usa,

és én az államokba mennék vissza mivel csak a keleti parton voltam és nem sokat láttam, de ott szívesen laknék is :)

2012. ápr. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ausztria, Németország, Franciaország, Svédország, Dánia, Norvégia, Finnország (itt élek), Izland, Kanada, Portugália, Olaszország, Észtország, Hongkong, Makaó, Kína, Svájc, Új-Zéland, Horvátország, Lichtenstein, Hollandia, Cseh. Mindenhová visszamennék, de legjobban Portugáliába és Új-Zélandra.
2012. ápr. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Utolsó Portugáliában jártam én is,de úgy visszavágyom oda.

Azon kívül voltam Olaszországban,Németországan,Ausztriában,Csehországban,Horvátország(2x),Szlovákiában,Bulgáriában és Romániában

2012. ápr. 26. 21:23
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerbia, Horvátország, Montenegró (4x), Románia, Görögország (2x), Olaszország, Franciaország, Spanyolország, Monaco


Átutazóban : Szlovénia, Macedónia


Mindbe szívesen visszatérnék :)

2012. ápr. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Én voltam Szlovákiában 2x, Szlovéniában, Horvátországban, Ausztriában 2x, Németországban 2x, Bulgáriában 2x, Szerbiában 2x, Törökországban, Csehországban, Belgiumban, Franciaországban és Angliában.

Legszívesebben Angliába mennék vissza, mert hihetetlenül tetszettek a városok családias hangulatai, London nyüzsgése, a sok látnivaló közel egymáshoz.

Franciaországba is visszamennék, ott viszont azért jó, mert nyugisabb mint Anglia, és ugyancsak csodaszép.

2013. jún. 13. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!