Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Nyári program külföldön?

Nyári program külföldön?

Figyelt kérdés
Tudom, rengeteg hasonló kérdést tettek már fel hasonló témakörben, de konkrétan egy megoldást se találtam még. Az a helyzet, hogy az idei nyár is csak időpazarlás lenne, hiszen nincs még semmiféle programom. Arra gondoltam, hogy talán lenne valamilyen lehetőség nekem is, hogy valamilyen hasznos dologgal töltsem, pl. 1-2 hónapra kiutazhatnék angoltanulás céljából viszonylag olcsón (nem vagyok milliárdos, a szállásról se tudunk gondoskodni, valamint nem is kell konkrét nyelviskola, csak az lenne a cél, hogy angol anyanyelvű emberek társaságában fejlődjön a beszédkészségem). De ugyanez lehetne a franciával is (azt csak idén kezdtem el). Hazai táborok is jöhetnek akár, csak legyen mivel eltölteni ezt a pár hónapot. Diákmunka, ösztöndíj és pályázat nem igazán kerülhet szóba, lévén még kiskorú vagyok (fél hónap múlva töltöm a 15-öt). Van valami ötlet? "Sorstársakkal" is szívesem kollaborálok. :D Előre is köszönöm.

2012. máj. 1. 11:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is már előre tudom,hogy nyáron ha nem megyek valahová tiszta unalom lesz.

Ezért akárcsak te csak a nyelvtanulás miatt arra gondoltam,hogy Angliába mennék.Dolgozni ott sem fogok tudni mert 17 évesen nem hiszem,hogy rám várnának,de legalább angolok között lennék.Nekem szerencsém van,mert az unokatesómék kint élnek Oxfordban,és már beszéltem a nagynénémmel aki örömmel vár minket.(vihetem a barátnőmet is,de még nem biztos,hogy ő kijön.)Csak annyit kért,hogy a szórakozáshoz,meg ha vásárolni akarok extra dolgokat arra legyen pénzem..

Neked nincs valaki ismerős,rokon kint?Mert akkor csak nekik kéne írni.

2012. máj. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tök jó neked, irigylem. Nekem nincs rokonom, szóval nincs kire támaszkodni ilyen szempontból. Ezért csak hivatalos szervezetek és programok jöhetnek szóba.
2012. máj. 1. 11:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Mondanám hogy önkéntesprogramok, de szerintem 18 a korhatár. Azért keress rá, van millió oldal.
2012. máj. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Millió oldal. Valóban, csak mélyen a zsebbe kell nyúlni...
2012. máj. 13. 12:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Ilyenre énis szeretnék menni, szerintem olyat kellene keresnünk akinél ellakhatunk (kint élő/dolgozó magyar) vmiért cserébe.
2012. máj. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!