Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Nászútra mennék, hova? Télből...

Nászútra mennék, hova? Télből nyárba, mennyiért?

Figyelt kérdés

karácsony és szilveszter közt tudunk csak elmenni (páromnak úgy lesz szabadsága), az esküvő októberben lesz, így még talán kihasználhatjuk a nászutas kedvezményeket.


én Egyiptomra, Tenerifére gondoltam, de bármilyen ötlet jöhet, hogy olyankor hol van meleg, merre felé menjünk? szeretnénk fürdeni, de nézelődni is, vagyis olyan látványosság-féléknek is kellene lenniük :)


minél olcsóbban szeretnénk kijönni, nem kell sokcsillagos szálló, jó nekünk a fapados repülő is...


olyan 300E Ft körül olvastam, hogy meg lehet szervezni egy önálló nyaralást 2 főre (itt írta valaki, Tenerifére ezt az összeget), a költőpénzzel együtt. Ez mennyire lehet reális?? mennyire számíthatunk, kb.?


köszi


2012. máj. 1. 23:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Tenerifére drágább megszervezni egyénileg, mint Gran Canariára, mert utóbbiba megy fapados (Ryanair) Pozsonyból olcsón. Odáig vonat, szállást a bookingon kell foglalni. Így 1 hét költőpénzzel kijöhet 300 e-ből.


Egyiptom drága, egyéni szervezésben nem érdemes oda menni, sőt oda szerintem hajóút keretében érdemes igazán, úgy lehet mindent látni plusz a végén pár napot mondjuk Hurghada-n strandolni. Mindenesetre mindkét úticél nagyon jó választás szerintem.


300 ezer lenne a maximum keret mindennel? Hátha még eszembe jut valami.

2012. máj. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
a körül gondolkodunk, 10-20ezer ft még lehet pluszban, de ez lenne igazából a maximum
2012. máj. 2. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!