Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Görögországban elfogadják a...

Görögországban elfogadják a SZÉP kártyát?

Figyelt kérdés
Nem tudja valaki? És ha igen, akkor túlnyomó részt kevesebb, vagy több helyen? Valaki tud információt? Előre is köszönöm!
2012. máj. 3. 15:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerinted ez egy nemzetközileg ismert dolog? :D Dehogy lehet, csak belföldön.
2012. máj. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Egyik ismerősöm mondta horvátországba mennek nyáron, szép kártyával, mert ott elfogadják. Akkor gondoltam ott miért ne fogadnák el?
2012. máj. 3. 16:28
 3/12 anonim ***** válasza:
valamit féreértettél(vagy ő), mert biztos, hogy nem fogadják el külföldön.
2012. máj. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Neten is fent van, most néztem, vannak helyek, ahol elfogadják.
2012. máj. 3. 16:41
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A SZÉP kártyát magyarországi felhasználásra találták ki. Ha külföldi szolgáltató elfogadja az azért lehetséges, mert van valamilyen magyarországi érdekeltsége és úgy számolja el, mintha Magyarországon fogadta volna el.
2012. máj. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A lényeg, hogy elfogadják. Akkor lehetséges hogy van olyan hely görögben is...majd keresgélünk.
2012. máj. 3. 16:48
 7/12 anonim ***** válasza:
Én tegnap néztem utána a dolognak, és a hivatalos oldalukon azt írják, hogy csak belföldi utazásra, utazási irodán keresztül belföldi foglalásra lehet felhasználni.
2012. máj. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
De ha az illető cégnek van magyar belföldi érdekeltsége, szabálytalanul ugyan, de ki tud számlázni mondjuk egy magyarországi szobafoglalást a horvátországi helyett. Ennek a valóságtartalmát aztán nehéz ellenőrizni. "Ja, most épp nincsenek itt, elmentek sétálni, azért üres az a szoba."
2012. máj. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 nikky1983 válasza:
Megtudnád mondani hol fogadják el a szép kártyát horvátországba mert én is oda szeretnék menni!? Előre is köszi!
2012. júl. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Sziasztok!


Ha valaki tudja, hogy Horvátországba hova lehet menni SZÉP kártyás fizetési lehetőséggel, az írjon nekem egy privát üzit a részletekkel.


Előre is köszönöm.

2013. jan. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!