Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Miért veszik figyelembe az...

Miért veszik figyelembe az emberek azt, hogy külföldön kedvesebbek az emberek?

Figyelt kérdés

Mikor itt olvasgatok a kérdések között,találok olyakat,hogy egy adott helyen azt írják pozitívumnak,hogy ott kedvesebbek az emberek.A magyarok nem kedvesek?Ezzel kapcsolatban jó lenne informálni engem is,én erdélyben lakom és itt a magyarok viszonylag kedvesek(bár vannak köcsögök is,inkább a fiatalok között,de a legtöbb köcsög a román fiataloknál van).Most lehet hogy az utolsó mondatommal valakit kiakasztottam de tényleg vannak olyanok akik kiérdemlik azt a titulust.Szóval,amikor a TVben is nézem az adásokat,nem találok durrogó embereket,még amikor a híradóban leszólítják az embereket véleményért,ott se látok semmi különöset.Viszont ezen az oldalon egy csomószor találok bunkó kérdést/választ(de inkább választ) és eléggé lerontja ez a magyarok képét.

Aki Magyarországon él és emberek között van,az mit tapasztal?Tényleg nem kedvesek?Olyat is hallottam már,hogy "sírva vígad a magyar" de nem tudom mennyire kell ezt komolyan venni.


2012. máj. 10. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Éltem már Franciaországban,Olaszországban,jelenleg Angliában élek.Tapasztalatból mondom,hogy a világon mindenhol akárcsak Magyarországon vannak kedves emberek és vannak bunkó emberek.

Én évente hazajárok nyaralni,és mint turista sok kedves magyarral összefutok,ismerkedek..

2012. máj. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Budapesti vagyok, kedves ember és bunkó paraszt mindenhol van a világon. Külföldön inkább nyugodtabbnak látom az embereket, míg máshol a pénztárosnak van pár kedves szava, itt már ha nem kapkodod elég gyorsan a cuccot már tolja rád a másikat, ha a boltba zárás előtt 10 perccel érsz be, akkor már felmosnak körülötted (ha beengednek egyáltalán). Madridban a kártyám nem működött fizetéskor, én már síkideg voltam, a pénztáros és a mögöttem levők meg tök nyugodtak. Megoldottuk, senki sem akarta leharapni a fejem. Itthon a múltkor gond volt a terminállal (nem a kártyámmal, a pénztáros nő mondta, hogy bizonyos időpontokban pár percig nem működik, mert a banknál fut valami). Na a mögöttem levő majdnem megvert, üvöltözésig fajult a vita. Nem mondom, hogy ugyanez nem fordulhatott volna elő fordítva, de általánosságban tényleg nagyon türelmetlenek, figyelmetlenek vagyunk egymással.
2012. máj. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindenhol vannak bunkók és kedves emberek, tök mindegy, hogy Magyarország vagy más ország.

Sokan mondják, hogy a tengerparti népségek azok bunkók. Erre nem mondanám, hogy bunkók lennének. Pl. ha te olyan üzletben dolgoznál tegyük fel a tengerparton, ahol naponta 200 ember megfordul, legalább 20 nyelven megszólítanak és értetlenkednének, ráadásul kifognál 3-4 bunkó embert, akkor te hogyan viselkednél a szezon végén?

2012. máj. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!