Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Szerintetek Los Angeles vagy...

Szerintetek Los Angeles vagy Boston az a város, amelyikben jobb a megélhetés, szebb a környezet, kedvesebbek az emberek, és ahol több kertes ház van? Mert ugye pl. : New York-ban nem nagyon találni kerteseket?

Figyelt kérdés
2011. dec. 27. 01:24
 1/7 anonim ***** válasza:
California az az állam ahol igazából a legtöbb ilyen igazi amerikai stílusi csalási ház található szóval Los Angeles..szeritnem megélhetés szempontjából is jobb.
2011. dec. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Bostonban nagyon kedvesek az emberek, de nekem New York után elég unalmas volt. Mivel én New Yorkban élek, így mindent ahhoz hasonlítok. Munkát találni, megélni New Yorkban a legkönnyebb. Boston nagy város, de az biztos, hogy nincsenek olyan lehetőségek, mint LA-ben.

De New York a lehetőségek városa és igen is vannak kertes házak a környékén: Queensben, New Jerseyben, Rockland Countyban, Westchesterben. Az itt lakók nagy része Manhattanbe jár dolgozni.

2011. dec. 28. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat!
2011. dec. 29. 00:12
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát én amikor kint jártam Los Angelesben, akkor még kisebb voltam, úgyhogy nem egészen láttam át az ilyen dolgokat, de majd a nyáron megyek, 15 éves fejjel már tánycsak jobban látom. :D Egyébként LA-ben elég sok kertes ház van, és nekem kedvesnek tűntek az emberek is :D
2011. dec. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Volt szerencsem mindket varosban eltolteni egy rovidebb idot. LA szerintem borzaszto... rossz levego, zsufoltsag, szemet. Boston sokkal jobban tetszett. En biztosan Bostont valasztanam, nemcsak azert, mert szebb, baratibb, hanem azert, mert sokkal kozelebb is van.


Mindenhol vannak kertes hazak, csak termeszetesen nem a belvarosban.

2012. jan. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Rách Béla válasza:
100%
Csak egy a baj az amerikai kertes házak nem masszív téglából mint nálunk,hanem szar fából vannak és drágábbak mint itt.Arrafelé sok a földrengés-hurrikán szóval 1-2 évenként kell új ház...
2012. jan. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell új ház 1-2 évente. Ne írj ökörségeket. Egy bizonyos területet meg ne vonatkoztass _egész_ Amerikára. Korunk híradásain nevelkedett fiatalja..
2012. júl. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!