Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Milyen jogon tiltották le az...

Milyen jogon tiltották le az útlevelemet az USA-ban?

Figyelt kérdés
2012. máj. 12. 04:59
 1/9 anonim ***** válasza:
tobb info kene
2012. máj. 12. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
2007-ben volt egy túltartozkodásom.Most márciusban kimentem.Visszafotdítottak.Nem is ez a baj,hanem letitották és így már semmilyen országba nem utazhatok.
2012. máj. 12. 05:36
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem is ez a baj,hanem letitották és így már semmilyen országba nem utazhatok. Szerintem az utlevelet csak az utlevelet kiallito orszag tilthatja le.

Hivd fel a konzulatust/helyi kovetseget es erdeklodj utan. Szerintem itt valamit elertettel.


Azt megtilthatjak, hogy az USAba beutazz, de ahhoz semmi kozuk, hogy az utleveleddel mas orszagba beutazhass!

Ha nem kovettel el buncselekmenyt, akkor az utleveledhez nem nyulhatnak! (a tultartozkodas nem buncselekmeny)

2012. máj. 12. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért az túlzás, hogy semmilyen országba, EU-n belül simán bárhova.
2012. máj. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem értettem félre ,mert Münchenben is gond volt vele ,visszadobta a tiszt ,hogy nem érvényes ,le van tiltva.Ez akkor volt mikor jöttem haza az USA-ból.
2012. máj. 12. 08:19
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól tudom EU-n belül lehet személyivel utazni, nem kell hozzá útlevél
2012. máj. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igy van, EU-n belül elég a személyi.
2012. máj. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Akkor miért parádéztak velem és csak egy telefon után engedtek tovább?
2012. máj. 12. 12:00
 9/9 anonim ***** válasza:
kérdezd meg a nagykövetségen, de lehet hogy az okmányirodában is meg tudják neked mondani hogy mi van az útleveleddel.
2012. máj. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!