Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Megtudnátok mondani, melyik...

Megtudnátok mondani, melyik ez a város?

Figyelt kérdés

Az emberek elég lassan vezetnek, mindenre az autójukat használják, nagyon keményen dolgoznak(12órát egy nap), csak ritkán mennek nyaralni, a munka a legfontosabb dolog, fontosabb még a családnál is. Az eladók a boltokban kedvesek, segítőkészek, könnyű velük beszélni és mindig mondják, hogy 'legyen jó napod'? A lehetséges válaszok lehetnek: Rio de Janeiro, Milánó, Tokyo, Barlcelona, Sydney vagy Los Angeles.

Kerestem neten de semmit nem találtam:( Válaszaitokat előre is köszönöm!


2012. máj. 13. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
meg_tudnátok mondani
2012. máj. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
ha ezekből a városokból lehet választani, akkor Tokyo
2012. máj. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem Sydney
2012. máj. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
Tokyo
2012. máj. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de sajnos van egy másik is, ahova én Tokyo-t írtam, de lehet, hogy rossz. Az így szól: melyik az a város ahol szinte nincs is bűnözés, biztonságosan lehet sétálni éjjel is a városban, a dolgaidat nyugodtan az autódban hagyhatod, mert senki nem lopja el. De az a nagy probléma, hogy nincsenek utcanevek, lehetetlen megtalálni, ahova menni akarsz, még a taxisofőrök sem tudják, a közlekedési lámpák vízszintesen vannak az út felett és nehezen láthatók. Az emberek félénkek és udvariasak, nagyon halkan beszélnek. De ha isznak teljesen megváltoznak. (A választási lehetőségek itt is ugyan azok a városok..) :/
2012. máj. 13. 18:39
 6/7 anonim ***** válasza:

Barcelonára tippelnék még


de ez micsoda honnan van? most már érdekelne melyik város az

2012. máj. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Eredetileg angolul van, és házinak kaptuk meg, de még nem ellenőriztük le. Ha tanárnő megmondja a helyes válaszokat, ígérem megírom! :)

(Köszi még egyszer mindenkinek a választ!:)

2012. máj. 15. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!