Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Meg merjem tenni? Megérheti?

Meg merjem tenni? Megérheti?

Figyelt kérdés
Nem érzem jól magam itthon. Anyumékkal nem túl jó a kapcsolatom, suli se megy, már szinte semmit nem eszem, alig van bármihez is kedvem egész nap, csak sorozat-zenéket hallgatok meg időnként böngészek a telómon (ami egyébként csak egy kis telenor r250-es, a klikk ingyenes próbaverziójával, mert csak ezt engedték). Azon gondolkodtam hogy elmegyek világot látni. Vmikor elszökök itthonról, és elindulok valamerre. Viszek kaját meg némi pénzt, és majdcsakleszvalahogy-nekivágok. Izgalmas lenne, és ha esetleg éhenhalok, vagy megunom vagy nem jól sikerül leugrom valami magas helyről vagy elüttetem magam, és vége lesz mindennek.

2012. máj. 21. 19:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem elég rossz ötlet. Nincsenek barátaid, akivel megbeszélhetnéd a problémáidat?
2012. máj. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
hát olyan igazán jó barátnőm akiben megbízhatok, csak egy van: ő meg ha nem akar jönni, akkor elbúcsúzom tőle és megyek egyedül :(
2012. máj. 21. 19:08
 3/13 anonim válasza:
Figyelj,nem éri meg!! Ezek ilyen át meneti idők.Probáld velük meg beszélni a dolgokat és nyitsd fel a szemüket arra,hogy mi jó neked és mi nem..A te életedről te tudsz csak dőnteni.Még a szüleid sem szolhatnak bele,hogy mit és hogyan csinálj..De ha meg teszed amire készülsz azzal,nem csak a szüleidnek okozol fájdalmat,hanem magadnak nehézségeket is,hidd el,hogy egy párbeszéd után a szüleiddel meg változik minden,és a tanulásrol csak annyit,hogy gondolkozz el azon,hogy magadnak kell tanulj és nem másnak. Csakis a te érdekeid nézd.
2012. máj. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
36%
Mennyél csak, ha ilyen hülye vagy!
2012. máj. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

már beszéltem velük, de nem igazán engedhetünk meg magunknak mindent

am kedves előző, te sosem érezted még úgy h jobb lenne ha végre megszabadulnál a nyomasztó gondoktól????amúgy meg tanulj meg írni, nem mennyél hanem menjél

2012. máj. 21. 19:11
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne tedd. Változtass kicsit az életeden, de ne ilyen radikálisan és főleg ne vess neki véget. Menj csak el szépen a közeli erdőbe, sétálj, vedd észre a természet apró szépségeit, barangolj, amerre csak kedved tartja - de térj haza estére. És amíg barangolsz, tűzz ki magadnak célokat! Reális, de ambíciózus célokat. És szépen állj neki a megvalósításuknak... türelemmel, sok kitartással, odafigyeléssel. Mindenkivel előfordul időnként, hogy depressziós lesz és mindenből elege lesz, de ha hagysz rá időt, hogy elmúljon és még teszel is ellene, akkor el fog múlni.
2012. máj. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?


ha legalább 20 akkor azt mondom vágj bele de ne azért hogy útközben megöld magad hanem hogy kiszakadj a családi légkörből és rájöjj egyedül mire vagy képes ha fiatalabb vagy akkor maradj mert munkát se nagyon találnál addig is valami idegen nyelvet tanulj

2012. máj. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
16l vagyok..
2012. máj. 22. 12:48
 9/13 anonim ***** válasza:
:(
2012. máj. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nos h döntöttél végül is?
2012. máj. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!