Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek meg merjem kérdezn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meg merjem kérdezni a fiút, hogy biszex-e?

Figyelt kérdés

Van egy srác a suliban, aki hát eléggé tetszik, viszont heteronak állítja be magát (csajokról beszél a legtöbbször). Néha szemezgetünk és mindig én nézek el hamarabb, mert nem nagyon tudom hosszan tartani a szemkontaktust senkivel. Már többször is előfordult, hogy masszírozza a nyakamat, ami mindig összezavar. Lehet, hogy biszex? Megkérdezzem?


Kíméljetek legyetek szívesek a bunkó válaszoktól. 14/f



2012. máj. 20. 20:06
 1/5 Emma0991 válasza:

Figyelj,szerintem várj egy komolyabb jelzésre. Mert ha most,nem egészen egyértelmű jelekre letámadod,pláne ha mindezt a suliban két ebédszünet között teszed,lehet,hogy elküld a csudába. Azt szeretnéd,hogy az egész suli az identitásoddal zaklasson? És NE az iskolában kérdezd meg. Mert lehet,hogy ha mások is ott vannak tagad,akkor is,ha Te is bejössz neki. És Te jössz ki rosszul az egészből.

Tehát,legyél vele valahol máshol,osztálytársaktól messze. Ha úgy is elküld, akkor legalább meg tudjátok tartani magatoknak ezt a kellemetlen félreértést.


Sok sikert!

2012. máj. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Semmiképp sem a suliban akartam, de köszi a választ, akkor várok :) A többiekről már annyit, hogy így is kapok elég sok "b*zi"-féle beszólást, megszoktam... Még egyszer köszi (:
2012. máj. 20. 20:33
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja, és egyáltalán nem vagyok ilyen cicafiú, nincs hosszú hajam meg semmi ilyesmi, normálisan öltözködöm,csak az a baj, hogy nem tudok belekeveredni a csajokról való beszélgetésekbe, meg autókról, mert nem érdekelnek.. A lányokról annyit, hogy érzelmileg vonzódom hozzájuk, testileg... Más kérdés. Még nem találkoztam olyannal.
2012. máj. 20. 20:35
 4/5 Emma0991 válasza:
Megint én:) A másik: lehet,hogy még érlelődnek benne ezek a dolgok,hagyj neki időt,ha komolyabban akar lépni,megteszi. De ha túl hamar molesztálod ezzel a dologgal,lehet,hogy megriad,mert maga se tudja,mit akar,vagy automatikusan elnyomja magában a vonzódását. A másik: az igazi férfibarátságokban(már pedig nem egyről tudok,szinte csak férfiakkal van kapcsolatom,lánybarátaim nem nagyon vannak),a nyakmasszázs,sőt a puszi, az ölelés is a szeretet,megbecsülés jele, a hetero szereteté,márpedig főleg házas,gyermekes férfiakról beszélek,vagy olyanokról,akik körbedugták a fél várost. Nem lehet,hogy összetéveszted a baráti közeledést a szexuális vonzalommal?
2012. máj. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát, nem tudom... Ahogy néz... Na mindegy, akkor még hagyom, majd meglátjuk mi lesz. Ilyen rossz fiú, értitek, drogozik, cigizik, de engem nem tud zavarni, mert a kisugárzása, a mosolya, és az, ahogy néz az emberekre, az elképesztő :)
2012. máj. 20. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!