Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ha a Wizzair-nél kiválasztotta...

Ha a Wizzair-nél kiválasztottam két repülőjegyet oda-visszaútra, akkor a jobb oldalt lévő kis lila ablakban kiírja, hogy összesen mennyibe fog kerülni. Ezen felül kell-e nekem még fizetni, reptéri illetéket, vagy akármi mást?

Figyelt kérdés
Illetve ha most nem tudom lefoglalni a jegyet, akkor később, pár hét alatt valószínű, hogy fentebb fog menni az ára?

2012. máj. 23. 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen, ehhez az árhoz még hozzáadódik egy pár dolog (poggyászdíj, foglalási díj...stb) Kb. átlagba olyan plusz 20 ezret számolj összesen a két jegyárra, oda-vissza.


Ami jegyárak változásait illeti, elképzelhető, hogy feljebb fog menni, de az is lehet, hogy olcsóbb lesz.

2012. máj. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
feljebb fog menni.minél hamarabb kell.
2012. máj. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.


He beregisztrálsz el tudsz menni a foglalás utolsó pontjáig, és meg tudod nézni a pontos végösszeget. Annyi, hogy utána ne véglegesítsd a foglalást.

2012. máj. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2012. máj. 23. 14:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Foglalási díj ahhoz már jön hozzá, csak az esetleges csomagok, illetve plusz szolgáltatások, tehát annyiért már el tudsz utazni.
2012. máj. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
57%

Kedves kérdező! Ilyen válaszokra ne hallgass:

"Kb. átlagba olyan plusz 20 ezret számolj összesen a két jegyárra, oda-vissza. "


Amit kiír oldalt, annyit kell fizetni, semmi többet! Persze ha akarsz valami extra szolgáltatást az más kérdés. De lényeg, hogy amennyit kiír, annyiért valóban el tudsz utazni, ne aggódj! És ne hallgass a félretájékozottakra...


Ami pedig az árak változását illeti: mikori dátumra nézted ki a jegyet? Mehet feljebb is, lejjebb is. Ha nagyon távoli a dátum akkor szinte biztos, hogy még csökkenni fog. Ha 2 héten belül van akkor meg jó eséllyel már csak növekedni fog.

2012. jún. 2. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A poggyászdíj eegy utasnak oda-vissza 11000 ft. Ez pedig először, a járat kiválasztásánál még nincs benne az árban. Továbbá ha nem internetes utasfelvételt választunk, hanem reptérit, annak is díja van! Továbbá ha az ember kártyával fizet, ha jól emlékszem, az is plusz 2200 ft.
2012. jún. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!