Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Hazaköltözzek...

Mit tegyek? Hazaköltözzek vagy sem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Írországban élek 2 éve. Több emberrel élek együtt, ezt szeretem itt, mert otthon amíg a családommal éltem, nem voltam boldog. Itt jó a fizetés, viszont van diplomám de csak egy mekiben dolgozok, amivel ugye nem vagyok túlságosan megelégedve. Az angolom nem perfekt, sokáig tanultam de nem megy a tökéletesítése. Úgy érzem itt nem tudok előre lépni. Hiányzik a családom, otthon van egy autóm, a családom lakásra akar befizetni, gondolkoznék a hazaköltözésen, de annyi negatív blogot és fórumot olvasok, amiben valaki a hazaköltözés mellett van, valaki pedig elátkozza az országot. Egyik pillanatban mennék haza innen a francba, másikban meg nagyon rossz érzés fog el a hazaköltözéssel kapcsolatban.



2012. jún. 3. 13:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

akkor nézegesd a magyar állásportálokat, én a két kezem összetenném ha lett volna érzékem a matekhoz és elvégezhettem volna valami közgázos sulit.

rengeteg helyre keresnek a te végzettségednek megfelelő embert, akár bankba, vagy a KKV szektorba, de még állami helyekre is.

gyere haza, küldözgesd a CV-det, sztem fél éven belül találsz olyan munkát, amiből kijössz normálisan, és nem tompul az agyad a krumplisütéstől :) na meg a csicskáztatástól sem csökken 0ra az önbecsülésed.


ha a családod jó fej, és támogatnak ebben, akkor ne habozz, azt mondom. kint mindig csak egy bevándorló leszel, itthon nagyobb eséllyel építhetsz karriert.

minden jót kívánok neked! :D

2012. jún. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

köszönöm!

Az is a bajom itt, hogy a barátommal lakok együtt, igaz külön szobába mostmár, de nagyon rossz így, és valószínűleg nem jövünk össze újra. Így egy házban lakni vele nagyon rossz....bár nagyon bánnám hogy kimaradok pl egy közös nyaralásból a barátokkal meg ilyesmi...:( tök szar ez....

2012. jún. 5. 00:02
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem se habozz tovább igy meg pláne hogy együtt élsz az exeddel biztos nagyon nehéz!Ha csak a szüleid miatt mentél végig ezen hogy nekik bebizonyíts egyedül is megállsz a lábadon le a kalappal na de te is beláttad 2 év elég volt!A barátaid biztos otthon is várnak..Egy kérdés:

Ha mégis kibékülnétek a barátoddal akkor boldog lennél és mégsem akarnál hazaköltözni?Gondolom ezért is vagy főleg magad alatt...Ha időközben hazautaztál kérlek írd meg nekünk jól döntöttél-e vagy esetleg megbántad?Ugyanis hasonló helyzetben vagyok én is...

2012. júl. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!