Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Elegem lett Magyarországból....

Elegem lett Magyarországból. Birmingham jó választás-e egy új élet elkezdéséhez?

Figyelt kérdés
Mindenféle külső segítség nélkül megyek ki, mivel az összes vámszedő, lehúzós, magyar ügynökség nem ér meg nekem annyit, hogy feleslegesen dobjak ki csomó pénzt a semmire. Van rá félmillió Ft-om. Kimegyek, szállást keresek, nyomom az önéletrajzomat mindenhová, és keresek állást. Birmingham-et néztem ki magamnak, mivel sokkal olcsóbb és színvonalasabb szállást kapni, mint Londonban, és ez sem egy kisváros a maga 1 milliós lakosával, tehát úgy érzem, hogy munkát is sikerül majd szereznem. Szerintetek is jó választás-e ez az anglai város?
2012. jún. 6. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, hogy a te szempontodból jó-e, vagy sem, ezt csak te fogod tudni, és csak akkor, ha már kipróbáltad.

Nyilván Anglia alapvetően jó hely - főleg, ha magas szinten beszélsz angolul, és van olyan szakmád meg gyakorlatod, amit keresnek ott.

A döntő majd az lesz, kapsz-e munkát, amit most előre lehetetlen megjósolni.

Mindenesetre sok sikert!

2012. jún. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Helyeslem ha van nyelvtudásod, hogy egyénileg menj ki,és ne fizess feleslegesen egy csomó pénzt megbízhatatlan ügynökségeknek.

Ha jól tudsz angolul akkor nem lesz gond a szállás intézésével sem,és elég sok munkaközvetítő irodák vannak (szinte egymás mellett) ahová beadhatod az önéletrajzodat.

Birmingham ha jól tudom a második legnagyobb város Angliában. nekem nem tetszik,mert a közbiztonság borzalmas(hetente ölnek meg embert,és állandó zavargások,balhék vannak)Elég zsúfoltnak tűnik,és hát nem a legtisztább város.(még Londonnál is koszosabb) Tudom mert 1 hónapig éltünk ott.

Munka ügyben csak annyit tanácsolnék,hogy bármit kínálnak fogadd el,mert jelenleg itt kint Angliában is egyre nehezebb munkát kapni. Sok létszámleépítések,csökkentett munkaidők vannak..Birminghamben is elég magas a munkanélküliek száma,lévén gyár város,és pár év alatt elég sok gyárakat zártak és zárnak be.

Ettől függetlenül,sok sikert kívánok neked!

2012. jún. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Birmingham nem éppen biztonságos város. Sőt, kifejezetten nem az. Tisztaságról nem is beszélve. Még koszosabb, mint London. Voltam párszor ott, de nekem kifejezetten ellenszeves a város összképe.
2012. jún. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!