Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Erdélybe készülök kirándulni....

Erdélybe készülök kirándulni. Mik azok a látványosságok amiket feltétlen nézzek meg? Akik már jártak Szovátán és környékén, nem csalódtak?

Figyelt kérdés
Illetve valami jó szállást is ajánljatok,kis vendégházat ami nem túl drága de azért nem lepukkant.Milyenek arrafelé az ételek,finomak és árban is tűrhetőek?
2012. jún. 18. 10:35
 1/5 anonim válasza:
Én itt élek Erdélyben. Szovátán még nem jártam. Esetleg Sonkolyosra érdemes elmenni sátorral, vagy Les völgye is elég klassz(mind a kettőt hegyek veszik körül).
2012. jún. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szia!Egyedül mész?Illetve lehet csatlakozni hozzád?Én is mennék,de sajnos nincs kivel.
2012. júl. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Antimod ***** válasza:

Szovátán a Medve-tó tényleg megér egy látogatást. Parajdon a sóbányában csalódtam, egy nagy, masszív, földalatti játszótér az egész, kiállítás alig van.


Nem akarok senki bántani, de Szovátán elég furcsa vendéglátók (is) voltak. Valahogy nem akart leesni nekik, hogy nem mindenki tud románul, és ha valami csak azon a nyelven van le/kiírva, még nem egyértelmű. Hozzáteszem, soha sehol máshol Erdélyben ilyet nem tapasztaltam, de Szovátán több helyen is. Renteget ott a román turista is. Emellett még a sok kóbor kutya a zavaró, nem veszélyesek, de sajnálnivaló látvány némelyik, és éjjelente hangosak lehetnek.


Az ételek jók, az árak kb. magyarországi szinten vannak, van, ami olcsóbb, van, ami drágább.

2012. aug. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én már jártam Szovátán többször is, és nagyon szép a Medve-tó, azt mindenképpen nézd meg.
2012. szept. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Valahogy nem akart leesni nekik, hogy nem mindenki tud románul, és ha valami csak azon a nyelven van le/kiírva, még nem egyértelmű"


Azert remelem, nem magyarul probaltal beszelni veluk. :D

2018. okt. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!