Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szlovakiabol irok. A netem...

Henrietta79 kérdése:

Szlovakiabol irok. A netem rendeltem wizzair jegyet, a braofly-nal? Be kell ott is chekk-elnem? Mar kaptam visszaigazolast. Es a szamlarol a penzt is levettek. Vagy kuldnek e-mailt es csak kitoltom, es kinyomtatom?

Figyelt kérdés
2012. jún. 19. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a Wizzair oldalán online be kell csekkolni.
2012. jún. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A visszaigazolásnél a jegy rendelését igazolták vissza. Jegyet rendelni lehet az utazás előtt 3 hónappal is, ez csupán egy vásárlás (jegyvásárlás).

A becsekkolás viszont az utazással van kapcsolatban, az utazás napján (vagy 24 órával az utazás előtt) kell elvégezni és azt jelenti, hogy számíthatnak Rád, ott leszel.

2012. jún. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
es azt hol tudom megcsinalni?? a wizzair oldalon nem tudom...nem engedi..kuldnek mailt?remelem..koszi szepen az infot..
2012. jún. 20. 11:09
 4/5 A kérdező kommentje:

Ön nem jogosult ezen útvonalterv megtekintésére!


Nyilvántartásunk szerint Ön nem foglalta ezt az útvonaltervet. Ön csak azon útvonaltervek megtekintésére jogosult, amelyeket Ön foglalt a rendszerbe saját azonosítójával bejelentkezve!


Ha e jelenséget hibának érzi, kérjük, forduljon a foglalási központhoz!


ezt irta nekem ki..:( mi ez??

2012. jún. 20. 11:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Hívd fel őket! Mondjuk eleve jobb lett volna közvetlenül a Wizzair oldalán foglalni.
2012. jún. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!