Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Tényleg csak egy nagy poggyász...

Tényleg csak egy nagy poggyászod lehet ha repülni mész? (1 bőrönd+1táska amit a repülőre felviszel magaddal) SÜRGŐS!

Figyelt kérdés
Holnap utazok Amerikába és még nem pakoltam össze, de ma az egyik ismerősöm azt mondta, hogy csak egy bőröndöt vihetek, nem lehet kettőt, vagyis a 2. után fizetni kell vagy valami ilyesmi. És muszáj bőröndnek lennie? Vagy lehet sporttáska is, ami nem ilyen téglalap alakú?
2012. jún. 20. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:
lehet bármilyen táska, de csak 1 db, persze betartva a súlykorlátot.
2012. jún. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a gyors választ :)
2012. jún. 20. 16:27
 3/5 anonim ***** válasza:
A darabszám a légitársaságtól függ, van, ahol 2 db is lehet.
2012. jún. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1 db lehet, 50lbs. de vihetsz kettot, kb 60 dollar az ara a 2. böröndnek ami szinten 50 lbs lehet. bár nekem multkor csak valami 56 dollart vontak le. de ha masodik börönddel mész akkor KORÁN menj ki a reptérre mert ferihegyen nincs ez normálisan megoldva és egy cetlit adnak ahol becsekkolsz, azzal kell menni a jegyvásárlos pulthoz, ahol kézzel irnak szamlat, aztan azzal vissza... én majdnem lekéstem a gépem emiatt :D

remélem még idöben valaszoltam :) jo utat amugy :)

2012. jún. 21. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mehetsz többel is, de akkor elég keményen fizetned kell a jegyáron felül poggyásztúlsúlyt.
2012. jún. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!