Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Van valakinek olyan tapasztala...

Van valakinek olyan tapasztalata, hogy a Ryanair gépekre felengedik e kézipoggyászként a spar pontokért vásárolt kappa kis barna táskát? Elvileg a bőrönd mérete max 55x40x20 cm lehet, de ez a kerekei miatt, kicsit szélesebb, mint 20 cm :S

Figyelt kérdés

2012. márc. 28. 23:11
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

teljesen mindegy hogy hogyan vetted a táskát kuponnal vagy csekkel vagy pénzzel.Ha megfelel a méret akkor felengedik.

Vagy ha belefér a reptéren kihelyezett kézipoggyász méretketrecbe akkor felmehet.

2012. márc. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ke keményvázas,akkor nem tudod belegyűrni a keretbe.Az pedig pont 55x40x20. Akkornem mehet fel. (láttam én már örjöngeni elöttem állót, aki 1 centi miatt fizetett
2012. márc. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem megy bele a keretbe, mivel a kereke külön van rajta, és túllóg a 20 cm-en. Az feladott poggyász lesz. És a check-in pultban ülő elég jól "tájékozott" arról, hogy melyik bőrönd a méreten felüli.
2012. márc. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Legyél igazi magyar és szereld le a kereket :D
2012. márc. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha belefér a keretbe akkor felviheted, ha nem, akkor nem.
2012. márc. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A legnagyobb méret amit fel lehet vinni az 56x42x25 cm-es kerékkel és fogantyúval együtt!
2015. júl. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem az a kérdésem hozzád, hogy pontosan hány centi a kis kappa bőrönd mérete kerekekkel együtt ? Pénteken utazom Lisszabonba és nem találom a centimet 😞 Jelenleg megengedett méret: 56x45x25 cm, azt hiszem 2012-ben ennél kisebb volt a megengedett, így remenykedek, hogy most már gond nélkül vehetem a kis kappat...
2017. aug. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!