Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ciki, hogy már betöltöttem a...

Ciki, hogy már betöltöttem a harmadik X-et is, de még soha nem jártam külföldön?

Figyelt kérdés
Ráadásul úgy néz ki, belátható időn belül nem is fogok, mivel annyi pénzem sincs, hogy egy hétvégére lemenjek a Balatonra. :(
2012. jún. 22. 15:30
1 2
 1/12 anonim válasza:
90%

Haver ez nem gáz..... nagyon sokan vannak így hogy nem tudnak elmenni sehova, e miatt ne érezd magad rosszul..... nagyon szomorú ha valaki a mai világban képes e miatt lenézni....nem ezen múlik mi lesz belőled.

" a telep nekem való, nem nyaralok Adrián,

de letettem a névjegyem akár a Bányász Adrián "

2012. jún. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Nem ciki. Ha meg valakinek annyira lételeme az utazás, hohy nem bír meglenni nélküle akkor az valszeg olyan munkát választ amivel gyakran utazhat. Vagy félretesz havi pár ezret hogy legyen nyárra. Szomszédos országok viszonylag olcsóak, bár nem Horvátora gondoltam, ott nem voltam.
2012. jún. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
87%
régen volt olyan, aki életében ki sem tette a lábát a falujából.
2012. jún. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%

Én nagy utazó vagyok, imádok vándorolni, már ha van éppen rá pénzem. Sajnos a mai világban már nekem is egyre nagyobb gondot okoz. :( Ettől függetlenül, vagy ebből kiindulva nem is tudom, egyáltalán nem tartom gáznak a helyzetedet, sőt... inkább elkeserítő. Én amennyire kirándulás és utazásmániás vagyok már a helyedben fogtam volna magam és átsétáltam volna a legközelebbi határon legalább. :) (könnyen beszélek szerb határtól 35 km-re lakom)

Azt sem tartom gáznak, ha valaki egész egyszerűen azért nem járt még külföldön, mert nem akart! Nem vagyunk egyformák, attól hogy én imádom, másnak még nem kell.

2012. jún. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

"annyi pénzem sincs, hogy egy hétvégére lemenjek a Balatonra"


Gratulálok!


Akinek 30 évesen egy vasa sincsen és még hangoztatja is,

annál nagy bajok vannak!!

2012. jún. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
Nem gáz, neked ez jutott. De azért vannak olcsó utazási lehetőségek is, egy Balatoni hétvége áránál is kevesebbért el lehet jutni külföldre, még ha csak rövid időre is.
2012. jún. 23. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Azért nem teljesen igaz, hogy még nem voltam külföldön. Egyszer a Városliget környékén néhány métert bementem az egyik követségi épületnek a kertjébe. Sajnos már nem emlékszem, melyik országban jártam...viszont ezzel a módszerrel elég sok országba el lehet jutni akár egyetlen napon belül egy békávé bérlet segítségével. :-)
2012. jún. 23. 09:50
 8/12 anonim ***** válasza:
Na ez azért nem olyan. A nagy utazók biztos egyetértenek velem, hogy az utazás izgalma abban rejlik hogy olyan mintha más világba csöppennél. Mások a szagok, emberek, stb, még akkor is ha csak a szomszéd országba mész. Én a második válaszoló vagyok szal már mondtam hogy ez nem gáz, ha vkinek meg fontos akkor az megy akkor is ha nincs sok lehetősége.
2012. jún. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem ciki!!! Én is nagy utazó vagyok, de egyáltalán nem nézem le azokat akik nem utaznak. Van akinek nincs rá lehetősége, van akit nem is mozgat a dolog.
2013. nov. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szóval Budapesti vagy? Csak mert akkor közel a Ferihegyi Repülőtér. Szóval innentől kezdve már nem feltétlenül pénz kérdése az utazás. Csak piszok olcsó repjegy kell. Mondjuk mostanában 2-3000ft alatt ritkán van, de egy éve rengeteget repültünk 100(száz) forintos jegyekkel...

Még innen a gyakori kérdésekről is több emberen segítettem ez ügyben akik nem is gondolták volna előtte, hogy ilyen olcsón is lehet.

2013. nov. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!