Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ki nyaralt Horvatorszagban?

Ki nyaralt Horvatorszagban?

Figyelt kérdés
Iden Horvatorszagba szeretnenk nyaralni menni, de nem voltunk meg soha. Gyerekekkel megyunk, jo lenne egy kenyelmesebb part. Nem szeretnenk hotel-komplexumba menni, inkabb valami kisebb strandra, kisebb varoskaba? Voltatok ilyen helyen? mi a tapasztalat?

2012. jún. 22. 18:42
 1/7 anonim válasza:
100%
mi egy "falu nagyságú helyre" szoktunk menni, barátságos a strand. 2 kisebb testvérem is van és semmi nem szokott lenni velük...
2012. jún. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Krk szigetén Baska a legesleggyönyörübb part.

[link]

2012. jún. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyik barátom Crikvenica-ba jár, aztmondja nagyon barátságos hely és közel van magyarországhoz. Szemben van KRK sziget 1 napos kirándulás keretében oda is el tudtok menni.

Splitbe szoktam járni, nagy város, igazi mediterrán az éghajlat és minden van. Ha tehetitek, akkor inkább Split és környékét célozzátok meg, ott is tudtok találni kisvárosokat, pl Omis, Trogir stb.

2012. jún. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
bocs, Magyarországhoz
2012. jún. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Crikvenican mi is jártunk, nagyon klassz hely és közel van. Nagyjából össze van épülve Selcével és Selcén talán olcsóbbak szállások.
2012. jún. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Rab sziget-Lopar

abszolút gyerek barát hely:)

2012. jún. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én kétszer voltam Dolac-ban,Primošten mellett. :) A parton szinte csakis kisgyerekes családok voltak! :)
2012. aug. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!