Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mennyire lenne nehez elstoppol...

Mennyire lenne nehez elstoppolni Amerikaba Magyarorszagrol?

Figyelt kérdés
Marmint persze logikusan eloszor Nyugat-Europaba, ahol azert repulore szallnek, de mivel a baratnom San Franciscoban el, gondoltam meglepem, de nincs penzem arra hogy repulovel menjek egyenesen Magyarorszagrol. Szoval meg keleti partol at SF-be. Szerintetek?
2012. júl. 2. 00:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem sokat spórolnál vele.
2012. júl. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Kb 300tol indulnak a retur jegyek.:(
2012. júl. 2. 00:43
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet szerencséd, de lehet valahol kinn megakadnál, aztán néhány hónap is lehetne, míg végre kijutsz oda... bár nem tudom. Én ehhez punci volnék, bátor dolog ez, de ha belevágsz sok szerencsét! :D
2012. júl. 2. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Keress valahonnan erről a szárazföldről olcsóbb jegyet valahova arra a szárazföldre és oda-onnan stoppolj vagy vonatozz esetleg távolsági buszozz kedvezményes jeggyel vagy valami ilyesmi.
2012. júl. 2. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%
Ha nincs pénzed hogyan akarsz kimenni?Vízumod van?Az egyik ismerősöm áprilisba ment Kentucky-ba,de kellet a bankszámláján egy csomó lóvénak lenni!(melózni ment!!!)
2012. júl. 2. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
haveromék magyarországrol stoppoltak svédországba, meg llehet csinálni simán
2012. júl. 2. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Esetleg valami Franciaországba induló magyar kamionossal elindulsz, akkor addig biztos az út. Amerikában viszont ki tudja, hányan hogyan mennek nyugat felé, tartalékolj buszra, ha nem jönne össze a stoppolás.
2012. júl. 2. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Több, mint 5000 km NY-SF, keresztül vagy 10 államon. Ezek felében gyárilag tilos stoppolni! Autópályán meg sehol sem szabad! Nem tudom mikor láttál utoljára olyan amerikai filmet, ami napjainkban játszódik és stoppolnak benne!

Ha fel is vesznek, maximum rövidebb távokra (mert hosszabbakra az autópályát választják), úgyhogy rengeteg váltással tudsz eljutni, lehet, hogy egy hónapba is beletelik!

Addig meg enni kell, megszállni valahol, megfürödni, mosni! Büdösen senki sem vesz fel, legfeljebb a láncfűrészes! Nem lesz ez olcsóbb, mint ha egy-két átszállással átbuszoznál!

2012. júl. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Én unokatesömék Spanyolba stoppoltak. : D szerintem ha ügyes vagy megtudod csinálni. : ) De ne menj egyedül. Vigyél még valakit magaddal.. A társaság elkell : D
2012. júl. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igaza van az előző előttinek. A stoppolás olyan sokáig is eltarthat, hogy azalatt kajára meg szállásra simán elköltesz annyit, mint amennyiből egy repjegy kijönne (és ugye gondolj bele, hogy haza is kell jönnöd). Ráadásul az USA-ban se tartózkodhatsz örökké, ha valahol beragadsz, és lejár az az idő, amit turistaként tartózkodhatsz az országban és elkapnak (márpedig ha mész hazafele biztos elkapnak a határon), akkor évekre kitilthatnak az USA-ból. Ráadásul hogy akarsz konkrét napra szóló repjegyet venni nyugat-Európában, ha egyszer stoppal mész, és azt se tudod mikorra érsz oda? Ez a probléma persze hazaúton is felmerül. Szóval én a helyedben azért ezt átgondolnám.
2012. júl. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!