Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Beszállókártyát internetes...

Beszállókártyát internetes utasfelvételnél honnan lehet kinyomtatni? Wizzair

Figyelt kérdés

Emailben küldik el a beszállókártyát?

Illetve színesben kell, vagy fekete-fehérben is ki lehet nyomtatni?


2012. júl. 9. 18:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell színesben.

Wizz oldalán, a foglalásaidnál.

2012. júl. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm
2012. júl. 9. 19:08
 3/9 anonim válasza:
Kedves kérdező! Te biztos tudsz segíteni. Én tegnap nyomtattam ki a beszállókártyánkat, de egy vonalkód van az Airline copy és egy a passenger copy nyomtatványon. S most olvasom a WizzAir oldalán, hogy: "Nem tudunk elfogadni olyan beszállókártyát, amelyen nincs 2 vonalkód." Hogy világos legyek, nekünk egy beszállókártyán csak egy vonalkód volt, a másikon volt a 2.vonalkód. De máshogy nem lehet kinyomtatni. Neked is így volt? Előre is köszönöm a segítséged!
2012. júl. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudok segíteni, mert mi még majd 2 hét múlva utazunk, még nem nyomtattunk beszállókártyát.
2012. júl. 28. 12:15
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem lehet, hogy a két különböző együtt számít egy beszállókártyának?
2012. júl. 28. 12:17
 6/9 anonim válasza:
Mivel másképp nem lehet nyomtatni, remélem tényleg így van! :) Ha meg nem, hát ...
2012. júl. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Esetleg írd ki kérdésnek, hátha valaki tudja a választ...
2012. júl. 29. 11:08
 8/9 ViaSayers válasza:
Én nemsokára fogok utazni, és ma vettem meg a jegyet (Wizz Air). Tudom, a válaszok többnyire két évesek, de nekem is csak elektronikus beszállókártyám van, ráadásul e-mailben nem is küldték még el a nyomtatnivalót, pedig egész nap azt vártam. Még mindig feltétlenül ki kell nyomtatni, vagy most már elfogadják a telefonos/tabletes beszállókártyát is ennél a társaságnál?
2014. szept. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A Wizz air oldalán eloszor is az interenetes utasfelvételnél kell kitoltened a személyes adataidat, s csak ezután tudod a beszállókártyádat nyomtatni. Jó utazást!
2014. szept. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!