Kezdőoldal » Utazás » Európa » WizzAir repjegyet vettem...

WizzAir repjegyet vettem oda-vissza, hogyan tudom kinyomtatni az internetes beszállókártyát (check-in)?

Figyelt kérdés
Mivel több mint 7 nap az oda és visszaút közötti különbség, és a WizzAir-nél a beszállókártya legkorábban 7 nappal az indulás előtt nyomtatható ki, ezért először csak az odaút beszállókártyáját tudtam kinyomtatni. Most szeretném a visszafele utat is, de nem működik a kód, hiába írom a célállomásokat sorba vagy megfordítva, egyik se jó!
2010. szept. 4. 09:35
 1/5 anonim ***** válasza:

A visszautas beszállókártyát is csak akkor tudod kinyomtatni, ha kevesebb, mint 7 nap van az indulásig.

Amúgy a visszaúthoz nem kell újra végigcsinálnod az internetes becsekkolás minden lépését, hanem ott ahol megjelent a .pdf fájl a kinyomtatáshoz (az odaútnál)ott mellette aktív lesz a visszautas .pdf is.

2010. szept. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, közben rájöttem, hogy az ékezetekkel volt a baj.
2010. szept. 4. 15:27
 3/5 anonim válasza:

megbaszhatja a wizzair a ku... anyját. sehol nem tudod utólag kinyomtatni, ha pedig fel akarod hívni őket, hogy segítsenek neked ebben, akkor ezt csak 06/90-es számon teheted meg, percenként 225 ft-ért!

ha nem akarsz 225ft-ért beszélgetni velük, akkor 2x10 euró büntit fizetsz beszálláskor, mert nem nyomtattad ki. jó mi?

2011. júl. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Hogy érted, hogy utólag nem lehet kinyomtatni???

És most utaznék így velük, és 2000 ft lehetne így spórolni....

2012. júl. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amúgy a beszállókártyát emailben küldik el?
2012. júl. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!