Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Miért nem csinálnak semmit a...

Miért nem csinálnak semmit a veszélyes városrészel/városokkal?

Figyelt kérdés

Nem értem miért jó ha a veszélyes városrészekkel nem csinálnak semmit???Miért nem tudnak a magyar/külföldi rendőrök????

Ilyen nagy városokban mint:

Budapest-Magyarország

London-Anglia

Bécs-Ausztria

Berlin-Németország

Claveland-Egyesült Államok

Ottawa-Kanada

Párizs-Franciaország

Szóval nem értem miért jó ha ennyire nagy a bünőzés???



2012. júl. 16. 00:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Magyar ország gondolom mert nincs pénz semmire!

Ottawa miért? kanada elég biztonségos hely amerikát még megis érteném.

Többit nem ismerem

2012. júl. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

ez qurva gyakori kérdés, de válaszolok:


mert nincs zsé, szal nem fizet senki senkinek... adózzá' helyettem is, és akk lesz jó nép(ség)

2012. júl. 16. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az nem igaz, hogy a veszélyes városrészekben nem próbálják megfékezni a bűnözést!...

Budapesten is a veszélyesebb részeken gyakoribb a járőrözés, több a térfigyelőkamera, gyakoribbak az ellenőrzések, stb...

2012. júl. 16. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs nagyváros bűnözés nélkül.

Akkor lehetne megszüntetni, ha mindenki jól élne, értelmes, tanult ember lenne, és nem lenne senkinek erőszakos személyisége. De ez utópia.

Azért szét kéne választani a maffiát, akik nem az átlagemberek szintjén mozognak, a piti bűnözőktől.

2012. júl. 16. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez egy elég demagóg kérdés. Csinálnak valamit a bűnözéssel, próbálják megfékezni, de azért ahogy mondani szokták nem lehet minden pofon mellé rendőrt állítani.
2012. júl. 16. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem Budapesten igenis tesznek a bűnözés ellen, legalábbis a legzűrösebb területeken mindig gyakrabban látok rendőrjárőrt, mint a nyugisabb részeken és a térfigyelő kamerák is oda vannak telepítve, ahol komoly szükség van rájuk. Nem is para már sétálgatni a nyóckerben vagy Havannán, hiába legendás helyek.
2012. júl. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A rendszerváltás után szinte természetesnek mondható, hogy feltűnt a gettósodás jelensége a magyar városokban is. Nagyon nehéz visszafordítani, de szerintem nem rossz elgondolás, hogy pl. Budapesten a VIII. kerület egyik legzűrösebb részen egy egész háztömböt fordítottak a vidékről felhozott és Pesten munkába állított rendőrök elszállásolására. Ez a környékre jótékony hatást gyakorolhat, lévén -még ha civilben is vannak-, bűncselekmény láttán szolgálatba helyezhetik magukat. Nem mellesleg így jól járnak a környékbeli lakók, mert javul a közbiztonság és a rendőrök, mert lakáshoz jutnak. Az egyedüli vesztesek a bűnözők.
2012. júl. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!