Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Jelenlegi vagy volt au-pair-ek...

Jelenlegi vagy volt au-pair-ek az USA-ban/Canadában?

Figyelt kérdés
Lenne pár nagyon fontos kérdésem.Először a vízumról.Milyen vízum kell,be tudom egyedül is szerezni,vagy csak ügynökségen keresztül?Ha ügynökség nélkül megyek ki,akkor milyen költségekkel kell számolnom(ha a család állja a repjegyet?)Ügynökségn keresztül milyen költségeim vannak?Negatív és pozitív tapasztalatokra is nagyon kíváncsi lennék.És ha valaki tud au-pair oldalt vagy jó ügynökséget,kérem ajánlja nekem.Nagyon köszönöm a válaszokat!!

2012. júl. 21. 11:28
 1/9 anonim válasza:
46%

Szia!Nincs az egy kicsit messze? Nem akarlak lebeszélni,de nem jobb lenne első ugrásra Anglia?


Richárd

2012. júl. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szia!De igen messze van!De pont ezért jó!Nekem gyermek korom óta ez a nagy vágyam.És nem véletlen választottam ezt az országot.:) Ha halasztok egy évet az egyetemen akkor olyan helyen töltsem amire régóta vágyom.
2012. júl. 21. 14:03
 3/9 anonim ***** válasza:

[link]


nekem összes ismerősöm ezen az oldalon keresztül találta a családját :))

2012. júl. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szia!Köszönöm!És esetleg tapasztalatokat tudnál írni?
2012. júl. 22. 11:59
 5/9 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon regisztrálj: [link]


Több au pair is ezzel az irodával ment ki Amerikába. Van kapcsolatuk egy magyar ügynökséggel is, szóval nem lesz gond :) A vízum miatt azt tanácsolom, hogy mindenképp ügynökségen keresztül menj ki, mert akkor nagyon minimális költségeket kell állnod, viszont ha egyedül mennél, lehet, hogy neked kellene fizetni a repülőjegyet, ami nagyon drága.

2012. aug. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Szia! Azóta sikerült kijutnod az USA-ba? Ha igen, hogyan? Azért kérdezem, mert nekem is sikerült most egy amerikai családot találnom, akikhez kimehetnék au pairnek, csak a vízum miatt aggódom, mivel nem ügynökségen keresztül szeretnék menni...
2012. nov. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szia.Sajna USA nem jött össze,angliában vagyok,úgyhogy nem tudok neked segíteni vízum ügyben.:(
2012. dec. 15. 15:51
 8/9 anonim válasza:
Szia! Én is szeretnék au pair-kedni angliában.Lenne egy kérdésem,ha nem gond. A repülőjegyet az utazás előtt mennyi idővel érdemes megvenni? Illetve ha pl találsz egy családot és már két hét múlva utaznál,akkor lehet kapni két héttel előtte jegyet?
2013. máj. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szia!Egy nappal előtte is lehet kapni jegyet csak az áraváltozó!Akkor érdemes megvenni,mikor már mindent lefixáltál a családdal és tuti hogy mehetsz!Amúgy árban jóval indulás előtt(kb2hónap) vagy közvetlen előtte(1héttel elöbb,vagy azon héten)a legjobb.
2013. máj. 25. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!