Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mit szerettek legjobban a...

Mit szerettek legjobban a nyaralás előtti készülődésben?

Figyelt kérdés
Pl.: útiterv összeállítása, lista készítése a cuccokról, stb.
2012. júl. 23. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A látnivalók, programok összegyűjtését a netről és útikönyvből, majd az útiterv összeállítását, megtervezését, és (mivel lány vagyok :D) a rucik, szettek kiválasztását. Te?
2012. júl. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jah, az útiterv összeállítása az első, kirándulások, látnivalók. Egy római kori romról kb 500 képet csinálok (ez szakmai ártalom:), mindenről naprakész akarok lenni, ha már ott vagyok. De az előző napi bevásárlás se piskóta, mikor tudod, hogy pár óra múlva magad mögött hagyod a megszokott környezeted...és a reggeli tankolás/útlevél berakása az indulás napján, ahhhhhhhhhh:)))
2012. júl. 23. 22:34
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Így van. :) Jah, én is fényképezés mániás vagyok, imádom csinálni is a képeket, majd később visszanézegetni is.
2012. júl. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én mániásan mindennek utánanézek, úgyh miután összeállitom az útitervet képes vagyok hetekig a wikipédiát v lexikonokat bújni. :D

Imádok pakolni. Mindennek megvan a maga helye, tökéletesen elrendezve, felkészülve egy esetleges aszteroida becsapásra is. Imádom amikor az apróságokat kell elpakolni: gyógyszerek, elsősegély dolgok, tű, cérna meg ilyen "hülyeségek". :DDDD

2012. júl. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Neten olvasgatni beszámolókat arról a helyről, ahová készülök, felírogatni helyeket, amiket mindenképpen meg kell nézni, ha ott vagyunk, ételek neveit gyűjtögetni, amiket muszáj kipróbálni, éttermeket, stb....:)
2012. júl. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!