Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Miről lehet felismerni külföld...

Miről lehet felismerni külföldön a magyar turistát?

Figyelt kérdés
A beszéden kívül, természetesen.

2012. júl. 8. 14:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%

Villog a feje fölött egy Magyarország tábla.

De nem értem a kérdést amúgy, hogy-hogy felismerni? Nincsen különösebb "ismertetőjele" a magyar turistának, maximum az, hogy a szállodában büfés étkezésnél szeret kaját "csomagolni későbbre" és azt kilopni az étkezőből.

Max még valami magyar feliratú ruhadarab. De miért érdekel?

2012. júl. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
32%

Rengeteg ismertetőjele van!!

- Az apartmanból, üzletből vagy szállodából lop.

- Az utcán ordít.

- Eldobálja a szemetet.

- Okosabb akar lenni a helyieknél.

- Lebunkózza a helyieket, ha nem tudnak magyarul.

- A svédasztalról mindent lezabál és a maradékot bepakolja a retiküljébe.

- Mindig szatyorral jár mindenhová.

- Mindenből az ócsóót keresi.

- Toplákul öltözik.

stb...

2012. júl. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%

2. nak, miért magadból indulsz ki?

Nem az volt a kérdés, hogy ki a paraszt!

2012. júl. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az én válaszomat meg miért törölték, amiben olyanokat írtam, minthogy szörnyen spórolós és lenézi a zsidó és homoszexuális kultúra jelképeit? Fáj az igazság?
2012. júl. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
ha nem szólal meg akkor is felismerni mindenről sajnos
2012. júl. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Szabó Joe válasza:
2-nek lehet,hogy te ilyen vagy,de hidd el a többiek nem. 3-nak mi köze a parasztnak egy rosszindulatú bunkó emberhez. 4-nek mióta kultúra a homoszekszualitás? 5-nek te miről ismered meg a magyar turistát ha nem szólal meg.
2012. júl. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Tudod Joe ha már mindenkit leoltassz akkor valamiért nagy arcod lehet neked is hát pont erről beszélt itt mindenki én éppenséggel kint élek évek óta és ugy néznek az emberre mint a véres rongyra hiába a külföldi az külföldi sehogy nem tud beleolvadni a tömegbe...Én a boltban ha meg sem szólalok és pl. tetőtöl talpig olyan ruha van rajtam mint a kinti emberen akkor is levágják biztos a külföldi fejáről ahogy néz én nem tudom...De itt már én is messziről megállapítom ki nem tartozik ide mint ahogy gondolom te is meglátod otthon akár egy lengyelen vagy egy angol turistán hogy nem magyar nem kell ahhoz megszólalni csak hogy értsd!
2012. júl. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egyes országokban látják, hogy külföldi vagy, na de hogy pont magyar, azt nem tudom, hogy találnák ki, ha nem szólalsz meg. Annyiféle népcsoportból keveredtünk, mindenki más-más országban lenne eladható "helyinek". Maximum a ruházatról, de szerintem arról inkább csak egyik magyar a másikat ismeri meg.
2012. júl. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
panaszkodik! rengeteget, mindenről, mindenkiről! sajna ez az igazság :\ nem tudja élvezni teljesen az életet.
2012. júl. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

és szerintem itt főleg a turistán volt a hangsúly!

a magyarnak aggodó feje van ez van igaza van az összes hozzászólónak sajnos kivéve Joe aki a legrosszabb ezek közül mert kritizál és mindenkinél jobbnak gondolja magát sajnos ilyen a magyar!ja és itt kint is nagyszerűen müködik a magyar magyarnak ellensége nem kell attól félni hogy összetartunk és segítjük egymást szomorú de ez az igazság!

2012. júl. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!