Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Tervezi valaki, hogy a közeljö...

Canadafan kérdése:

Tervezi valaki, hogy a közeljövőben külföldre költözik munkavállalás céljából? Szeretnék menni, de jobb lenne nem egyedül belevágni.

Figyelt kérdés
Többféle ország is szóba jöhet nálam. Elsősorban angol nyelvterületek vagy Hollandia, mert németül kevésbé beszélek. Ha valaki talpraesett utazótársat keres akkor íme. 32 éves nő vagyok és korábban már jártam/dolgoztam külföldön.

#kaland #külföldi munka #új élet külföldön #utazás és munka
2012. júl. 25. 09:41
 1/7 anonim válasza:
Kb. mennyire a közeljövőben?
2012. júl. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk még ebben az évben. Vagy az túl korán van?:)
2012. júl. 25. 12:54
 3/7 Silly válasza:
Én jövő nyárra tervezem a kiköltözést..az már késő,ugye? :)
2012. aug. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, az egy kicsit késő:)
2012. aug. 1. 23:47
 5/7 T. József válasza:

Szia

-Két hét múlva indulok Angliába.Raktárba.

-Ha érdekelnek a részletek: torjoz@freemail.hu

-Sok sikert.

2012. aug. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 SOCIAbility válasza:

SOCIAbility a Facebookon. Portàlunk azzal a cèllal jött lètre hogy segìtse a magyarokat a külföldi munkakeresèsben ès àltalàban a külföldi èlettel kapcsolatban hasznos ès èrdekes informàciòkkal szolgàljon az odalàtogatòknak. Nagyon fontos, hogy külföldre utazàsunk elött tàjèkozòdjunk a helyröl. A SOCIAbilityn pròbàljuk összegyüjteni a Ti segìtsègetekkel a külföldön èlö ès dolgozò magyarok szemèlyes tapasztalatait, ami sok esetben többet segìt bàrmilyen hivatalos helyröl szerzett informàciò. Termèszetesen a külföldön több ève kint èlö emberek sokkal jobban ismerik a sajàt környezetük nyùjtotta lehetösègeket, sokkal hamarabb segìthetnek esetleg egy olcsò szàllàsban, tudnak mesèlni a munkahelyröl ahova esetleg jelentkezel.

Több szem többet làt, több ember több hasznos dolgot oszthatna meg egymàssal. Mindenki vèlemènye ès szemèlyes tapasztalata fontos ès segìthet valakinek.

Facebook SOCIAbility. Oszd meg nàlatok mennyire van kolbàszbòl a kerìtès :)

2013. ápr. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
én mennék 5 éves gyerekkel ez hátrány?
2014. máj. 15. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!