Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Booking.com-on ha kártya...

Booking.com-on ha kártya nélkül regisztráltam és foglaltam szállást, lemondanám, de már csak pénzért engedné, ha nem csinálok semmit, nem érnek utol ugye?

Figyelt kérdés
Nem kellett regisztrálni, csak címet megadni. De mivel nem volt kártyaszám megadás, nem tudják honnan levonni a pénzt, gondolom.
2012. júl. 26. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Mikor kellene elfoglalni a szállást? Előtte 48 órával még ingyenes szokott lenni a lemondás, utána az első éjszaka díját követelheti a szálloda. Ilyenkor nem a booking veszi le az összeget, hanem a szállásadó van joga behajtani a kártyádról. Ez egyébként csak egy lehetőség számukra, amivel tapasztalataim szerint, ha normálisan rendezed a dolgot, nem szoktak élni. Én mondtam már le aznapi olaszországi tranzitszállást az éjszaka közepén, mert nem értünk időben oda. Akkor már nem is a bookingon keresztül intéztem, egyszerűen felhívtam a szállodát, elmondtam, mi történt, mondták, hogy semmi gond, legközelebb szeretettel várnak. Fel sem merült, hogy levonják az éjszaka árát.
2012. júl. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hasonló cipőben járok, megkérdezhetem mi lett a vége a dolognak?
2015. júl. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mi lett a vege?
2016. jún. 28. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!