Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Nászútra hova érdemes menni...

Nászútra hova érdemes menni Európán kívül?

Figyelt kérdés
Én még sajnos soha nem voltam tengerparti nyaraláson, így a nászutunkon (októberben) az lenne a fő célpont. Persze nem árt,ha a finomhomokos parton kívül akad más látnivaló is és kedvesek az emberek, nem jellemző a gyomorrontás..:) Eddig 1 milla alattit nem találtunk (két főre össz.), de hiszem, hogy van.. Csak hol? Tapasztalatok? Last minute-tel érdemes akkor is, ha biztosra akarunk menni? (amúgy a menyasszonytáncból lenne a nagy része:))

2012. júl. 29. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy Európán kívüli országra gondoltál, de esetleg a Kanári-szigetek?! Biztos, hogy megúsznátok 1 millió Ft alatt és meseszép. Nekem legalábbis a kedvencem :)
2012. júl. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Grúziához mit szólnál? Európa határán van, rendkívül kedvesek az emberek, Batumiban még októberben is remek idő van , tengerpart is van, ráadásul más látnivaló is akad bőven (pl. egyik nap be lehet vonatozni éjszakai hálókocsis vonattal Tbiliszibe, amivel rögtön a szálláson is tudtok egyet spórolni). Egy ottani nyaralás kettőtökre bőven kihozható félmillió forintból, de akkor már úgy éltek ott, mint a kiskirályok.
2012. júl. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1 milla alatt egyéni szervezésben rengeteg mindent kacagva kihozol.. Mi Thaiföldre (ráadásul egy körútra) ennél kevesebből megyünk 3 hétre.
2012. júl. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
WOW, azt hittem, mindenki azt írja majd, hogy lehetetlent kérdeztem..:) Jól hangzik mind a 3 variáció! Egyéni szervezésben eddig nem gondolkodtunk, legalábbis így nászútnak, mert jól esnének az ezzel járó apró figyelmességek..:) Vagy így is meglesz az is? Thaiföldre mi is gondoltunk, el nem tudom képzelni, hogy lehet ilyesmit egyénileg intézni, de egy privát üzenetet nagyon megköszönnénk..!:)
2012. júl. 30. 13:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Grúziában az emberek alapból nagyon kedvesek, valószínűleg, ha megtudják, hogy nászúton vagytok, simán kaptok valami apró kis figyelmességet.
2012. júl. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!