Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Balatonparton lehet vadkemping...

Balatonparton lehet vadkempingezni?

Figyelt kérdés

Azt hallottam h ha csak úgy fogjuk magunkat és leverjük a sátrat vhol a parton akkor megbírságolhatnak.

Mi az igazság?



2012. aug. 7. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Sztem simán lehet,csak lenyúlják a sátrat,ha őrizetlenül hagyjátok.Ha meg odamegy pampogni egy közterület felügyelő,adni kell neki két tockost.
2012. aug. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
7%

Nem is értem ezt a hozzáállást?!

Minden területnek tulajdonosa van!

(A közterületnek is!)

Te mit szólnál, ha pl. a konyhakertetekben valaki sátrat verne és a garázsajtóban végezné el a nagydolgát?!

2012. aug. 8. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyilván közterületre gondolt a kérdező.És az csak az idegesítő embereket zavarná,ilyen rosszindulatúakat.
2012. aug. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Magyarországon szabad vadkempingezni, a Balatonon is, de vannak feltételei. Pl. egy helyen csak 24 órát lehet eltölteni, tekintettel kell lenni a helyi lakosokra (tehát csöndbe kell lenni, vagy messze menni a lakott területtől), vigyázni kell a védett növényekre, a tűzgyújtás szabályaira, tilos szemetelni stb. És természetvédelmi területen tilos a vadkemping! Hogy a Balaton mellett hol van természetvédelmi terület, azt nem tudom, de ennek könnyen utána tudsz nézni.
2012. okt. 9. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!