Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mennyi pénz kell ahhoz, hogy...

Mennyi pénz kell ahhoz, hogy egy 4 személyes család Hawaii-on nyaralhasson?

Figyelt kérdés
Kérem csak olyan válaszoljon, aki biztos infót tud! köszi
2012. aug. 17. 20:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
csak repjegyre számolj fejenként 4-500.000.- Ft-ot. a többinek még én sem számoltam utána :D
2012. aug. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Repjegy 300.000 ból simán kijön, de még kevesebből is.
2012. aug. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az árak repülővel, reggelivel 250.000-300.000 Ft. A szállás **** csillagos szállodában van.
2012. aug. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Repjegy oda-vissza min. 250 ezer/fő, az már 1 millió. A szállodaárak kb. azonosak az itthonival, szóval egy hétre 350-400 ezer minimum. Ebben még nincs benne a költőpénz, az élelmiszer.

Szóval 2 millió Ft a minimum szerintem 1 hét esetén.

2012. aug. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 CSEHI GÁBOR válasza:
szia..tudnod kell hogy az élelmiszer dupla annyiba kerül mint az usában.... azon része hawaii az usának ahova a gazdag nyugdíjasok --miliomosok költöznek..szóval marhadrága hely....nemvéletlenül.... a szépséget megkell fizetni...a repjegyárak szállodától függően változnak...ha neten lefoglalod aszállást akkor olcsóbban kijössz..mintha utazási irodán keresztül intéznéd...a jeyget is reptéren vedd meg... ne többszázezret spórolsz rajtuk..lehet h akár fél millát is ha 4 en mennétek..
2012. aug. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Én voltam kinn, igaz még 2008-ban a válság előtt, de nem értek egyet az előttem szólóval! Ha nem a Kalakaua Avenue-n vásárolsz Honoluluban (az olyan mint nálunk Budapesten a Váci utca), akkor igenis lehet találni olcsó boltot. Egyébként az volt a meggyőződésem, hogy nem drágább ott az élet, sőt. A benzin olcsóbb sokkal (most már drágult, de akkoriban kb. az itteni 3-ada, most már talán a fele), az étkezdék között is lehetett találni olcsót, én pl. a Cheeseburger étteremben ettem reggelire egy ananászos hamburgert, kaptam hozzá egy frissen facsart ananászlét műanyag ananász alakú perselyben, amerikai palacsintát. Ez így együtt 2 főre kb. 2000 Ft volt, de ezt a Waikikin ettük! Van drága hely, olyanban is voltam, az máshol is ugyanúgy drága mint ott! Talán ha javasolhatom, a Sheraton Waikiki-t kerüld, az tényleg drága. Én ott voltam, a kaját nem ott ettük.
2012. nov. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, főként utolsónak! :) Én sosem hittem ebben, hogy máshol minden drágább, ugyanmár, ott a fizetés is bővebb. Meg ha már utazok akkor van miből utaznom, nem? :) Persze kerülném a drágaságot.
2012. nov. 1. 23:13
 8/11 anonim válasza:
Írtam privát üzenetet :)
2012. nov. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Fejenként 300e körül láttam már utat hirdetni oda, repjeggyel, szállással együtt. De talán jóval olcsóbban is megoldja aki ért hozzá.


"Meg ha már utazok akkor van miből utaznom, nem?"

Na azért azt nem szeretem, mikor valaki azt hiszi, hogy csak mert utazok sok pénzem van. Mert nincs. De pl. EU-n belül fillérekből is lehet utazni, sokkal inkább idő kell hozzá mint pénz. Igaz, elismerem, hogy teljesen más kategória mint Hawaiira menni, no de oda sajnos nem tudok fillérekért, ezért marad EU illetve Magyarország, ha utazni akarok.

2013. jan. 10. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Arra értettem, hogy az utazásra van elegendő pénzem, mivel biztos nem megyek rögtön, ha van egy kis megtakarított pénzem, hanem várom, hogy több összegyűljön! :)
2013. jan. 12. 13:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!