Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Milyen mély Erdélyben a...

Milyen mély Erdélyben a Medve-tó strandja? Lehet kisgyerekkel fürödni benne, illetve úszómatracot vinni be a vízbe? Lehet itt kabint bérelni?

Figyelt kérdés
Aki volt már itt,mi a véleményetek róla?Annyira sós hogy valóban nem lehet elsüllyedni benne?
2012. aug. 18. 12:37
 1/4 anonim válasza:
Én nagyon régen voltam ott, akkor még kisebb voltam (talán 10-11 éves). Akkor még a partnál volt kiépítve egy elég nagy területű fa stég, ami a víz alatt húzódott, itt kb 60-70cm lehetett a mélység, beljebb jóval mélyebb volt a víz. Volt olyan, aki megpróbált leúszni az aljára, de nem tudott, mert annyira visszadobta a víz. Én eltudtam merülni, mert annyira tudok úszni mint egy nyeletlen fejsze, de ha sima vízben tudsz feküsni, akkor itt sem lesz gond. A szemekre figyelni kell, mert a só nagyon csípi.
2012. aug. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van külön leválasztott rész kicsiknek.
2012. aug. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2012. aug. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Antimod ***** válasza:

Nem lehet benne elsüllyedni! Tény, hétvégéken sokkal többen fürödnek, és estére már egy kicsit veszít a felhajtóerejéből, de bármilyen úszásnemben fennmaradsz, és akár rá is fekhetsz, akkor sem süllyedsz el.


Mélynek elég mély, gyakorlatilag a part mentén néhány méteres sávban érhet le a lábad, kicsit beljebb már nem. Kabint bérelni - ahogy láttam - nem lehet, de rengeteg öltöző van, várni kell rá, majd szépen elfoglalni egyet arra az időre, amíg átöltözöl. Hogy van-e lehetőség arra, hogy őrzött helyre tegyél-e cuccokat, nem tudom.


Úszómatracot vihetsz a vízbe, labdát nem, bár elég sokan tesznek a szabályokra arrafelé.


Kisgyerekkel is bátran lehet fürödni ott, van nekik külön medence is, illetve nem árt - az ő biztonságérzetük miatt - az úszógumi. Majd szépen meg lehet próbálni velük anélkül is fürdeni, hogy lássák, nem süllyednek el.

2012. aug. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!