Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Help. Ajánlanátok jó oldalakat...

Help. Ajánlanátok jó oldalakat, olcsó repülőjegy vételhez?

Figyelt kérdés

Néztem már elég sok oldalt, Olaszországba mennék decemberbe, nem is tudom, ilyenkor olcsóbbak esetleg drágábbak a repülőjegyek. Illetve Olaszországból jönne ide olasz ismerősöm, ő kb. mire számítson árakat tekintve? Keresgélek, 60 e. forint körül találgattam jegyeket, ez a teljes ár vagy ez még nem tartalmazza az egyéb költségeket. Ill. találtam én Olaszországba 20-on ezerért is jegyet de még 10 ezer ft. alatt is ez igaz lehet?


Köszi a válaszokat


2012. aug. 22. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Fapadossal (Wizzair, Ryanair) pár ezer forintból megoldható, pláne ha ennyivel előre veszed meg. A feladott poggyászért külön díjat kell fizetni.
2012. aug. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A 60e nagyon sok, ennél jóval olcsóbban is lehet találni. Most konkrétan nem néztem meg, de 10e nagyságrend körülre, de inkább ez alattira számíthattok ha még most veszitek meg. Wizzair, ryanair, easyjet, ezeket nézzétek meg.
2012. aug. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mi a Pelikan.hu-t szoktuk nezni, a +-3-nappal, es Becs + Pozsonyt is erdemes, ha messzire megy az ember. Es par hetig erdemes gyakran ranezni, napi par orat raszanni, ha van, mert iszonyuan tud valtozni az ar, felfele is, lefele is.. Most lehet, h veletlen, de a legjobb arakat szinte mindig ejszaka talaltuk..
2013. jan. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!