Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hol olcsó a repülőjegy?

Hol olcsó a repülőjegy?

Figyelt kérdés
A párom még sosem repült. Én is már vagy 10 éve. Szeretném meglepni egy repüléssel. Tud valaki ajánlani valamit? Mindegy hogy hova megyünk, a lényeg, hogy repüljünk. Hol tudok ár szerint keresni? Eddig ahol néztem mindenhol be kellett írni a helyet ahova menni akarok és csak utánna dobta ki az árat. Nekem az a lényeg, hogy melyik a legolcsóbb! Decemberben lenne jó menni. Úgy gondoltam, hogy egyik nap mennénk, másik nap jönnénk egy kis városnézéssel egybekötve... Már találtam pár olcsót, de az illeték szinte mindíg többe kerül, mint az út. Néztem pl.: Párizst 7000Ft-t, de a vissza útra csak 20eFt fölött találtam jegyet. (Hát ezt jól kitalálták!) Mit ajánlotok? A legjobban annak örülnék, ha valami meleg országba tudnánk eljuni és mondjuk az 1napot amíg ott vagyunk decemberben egy tengerparton tölthetnénk a forró melegben :-) Más megoldás is érdekel....
2010. nov. 4. 09:35
 1/7 anonim ***** válasza:

wizzair.com

easyjet.com

raynair.com


ezek fapados járatok,és aránylag olcsóak a jegyek.(legalábbis ki lehet fogni olcsó jegyeket is)

Nem akarlak elkeseríteni,de a decemberi hónap amúgy sem olcsó utazásnak.Mivel december az ünnepek hónapja,így eléggé felviszik az árakat.HA decemberbe terveztél utat akkor már nyáron kellett volna jegyet lesned..Inkább nézzél az ünnepek utánra Januárba,februárba...

Még valamit.Ilyenkor ha melegebb helyre akarsz menni akkor bizony 1 nap kevés lesz,és a zsebedbe is kell nyúlnod..

2010. nov. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

fapados elöre, vagy 4honappal

akkor lehet talälni occccsooot

2010. nov. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nézzegesd a ryanair honlapját, pozsonyi indulással. lehet menni pl alicantéba, spanyolországba, meleg hely, viszont télen csak heti egy járat van. de szerintem legegyszerűbb pestről londonba menni egy napra easyjettel pl. de nem túl meleg. menjetek inkább tavasszal szerintem. több járat is van, jobb az idő is...
2010. nov. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

dec közepéig találsz talán olcsóbb jegyeket, aztán az ünnepek miatt jan elejétől újra.

pl. jan 15-18 (3éjszaka) Nápoly

wizzair

oda 5.990,-

vissza 3.990,-

szőröstül-bőröstül

...és persze csak kézipoggyásszal. (+1 poggyász cca 4 ezer. ez oda-vissza 8)

tengerparti forróság nem lesz. de ha olyat akarsz, akkor most vásárolj olcsó repülőjegyet nyárra valamelyik fapadosra.

Üdv, HajDoktor

2010. nov. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
fapadosok(fapados.hu), vagy jó előre normál menetrendszerintivel(pelikan.hu). Én az utóbbit ajánlom, a ryanair a legalja légitársaság, azt ne válaszd. Van olyan, hogy ha repülő elérte az utazómagasságot a ryanairnél, akkor a másodpilota beáll stewardkodni. legalábbis ezt tervezik.
2011. aug. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha nem számít hogy hová, és az sem, hogy mikor, ezen a térképen meg tudod nézni a legolcsóbb repjegyeket:

[link]

2011. szept. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nézegesd ryanair és wizzair oldalát, rengeteg olcsó jegy van, néhány száz forintért is. És néhány helyre az is lehet, hogy reggel mész este jössz vissza, így szállás se kell.
2012. nov. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!