Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Én ügyvéd szeretnék lenni! De...

Én ügyvéd szeretnék lenni! De itt magyarországon nem nagyon lennék sikeres. Ki szeretnék menni angliába, és ott rendes állampolgárnak kell lennem? Levizsgázni az angol türténelemröl stb? 20/L

Figyelt kérdés
2012. aug. 24. 10:12
 1/3 anonim ***** válasza:

én is ügyvéd (leginkább válóperes) szeretnék lenni és én is szeretnék angliába költözni


én sem tudom pontosan hogy hogy működik mert nekem ez még egy picit később lesz


de engem is érdekelne a dolog

2012. aug. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Akkor már most költözzetek Angliába, mert a magyar jogi végzettséggel kb. ki lehet törölni Angliában... (Mármint ha magyar területre dolgozol, akkor tök jó, de az angol jog kicsit más mint a magyar...)

Szóval ha itthon szerzel jogi képesítést, akkor azzal külföldön - egy-két speciális esetet leszámítva - nem sokra mész.

2012. aug. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
53%
Magyarország, Anglia legalább ezt tudnád, ha ügyvéd szeretnél lenni. (Persze, hogy nem lennél sikeres ha nem tudsz írni).
2012. aug. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!