Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Betesz a repülőút, ha valaki...

Betesz a repülőút, ha valaki (eléggé) gyengének érzi magát?

Figyelt kérdés
Egy napon belül megy a repülőnk. Összeszedtünk valami hasmenéses dolgot az apukámmal, én már nem érzem, hogy bajom lenne, neki se a hasmenés a legnagyobb baja, hanem hogy nagyon gyenge, már a séta is megerőltető neki :\ Vettünk vitaminokat, iszik, de nem tudom, milyen hatással van ilyenkor egy hat órás út az emberre... Valaki volt már hasonló helyzetben? Valami tanács?
2012. szept. 3. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha csak a szokásos hasmenés vírus, akkor az hamar el szokott múlni, csak 1-2 napig gyenge az ember. Nagyon jó rá a Bolus adstringens. A repülőút nem árthat, inkább amíg odaér az ember, átmegy a vámon, stb, az nehéz. És hát közben fertőzi a többi embert a repülőn, ez lelkileg lehet kellemetlen. De persze nyilván én is mennék, mert a jegy árát nem adják vissza, és másnapra biztos jobban lennék.
2012. szept. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A repülés meglehetősen véges időtartamú és alapesetben végig ülni kell. De el is kell a repülőhöz jutni, még inkább mi lesz ott, ahová mentek? Az dönti el, érdemes-e belevágni (meg persze az el nem utazás miatti veszteség). De ezt neki kell mérlegelnie.
2012. szept. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmi különös augusztus végén voltam egy haverommal aki életébe először repült és beteg volt előtt 2 napig... az első és utolsó 15 percben nem lehet felkelni az ülésről azaz a fel és leszállást tekintve.... közben semmi különös mintha egy nagy darab autóbusz... a felszállásnál a gyorsulást fogjátok érezni, meg az elemelkedést azt passsz...
2012. szept. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!